PDA

Zobacz pełną wersję : Ścieżka do artykułu



yogi009
30-03-2009, 13:20
Wiem, że wałkowany temat, ale muszę...

Problem jest taki, że jak wchodzę do artykuły z poziomu menu, wyświetla mi się u góry ładna ścieżka (zgodnie z logiką), natomiast kiedy idę do tego artykułu np. z modułu [Najnowsze] to ścieżki nie mam.

A Klient chce żeby ścieżka była w obu przypadkach... czy ktoś z Was już namawiał moduł [Najnowsze] i [Popularne] do takiego zachowania ?

zwiastun
30-03-2009, 15:05
A jakiej chciałbyś ścieżki, kiedy idziesz z modułu? Może być Start -> Artykuł, albo od razu Artykuł.

yogi009
30-03-2009, 15:08
No właśnie... ja to wiem, ale to witrynka zrobiona przez kogoś innego, potem sobie padła, ja ją odbudowałem, a Klient twierdzi, że tak miał, w przypadku wejścia z poziomu menu lub z modułu niby miał wyświetloną ścieżkę - widzisz taką możliwość ?

zwiastun
30-03-2009, 15:16
Jeśli korzystał ze standardowego rozwiązania, to - moim zdaniem - tylko mówi, że było inaczej. Ale kiedy słyszę czy czytam po raz kolejny, że ktoś miał czy ma inaczej, to zaczynam mieć wątpliwości czy mi jaka katarakta oczu nie atakuje. Ani mi z mechanizmu, ani też na logikę nie pasuje jednak, żeby mialo być inaczej.

yogi009
30-03-2009, 15:42
no dzięki, trochę mnie pocieszyłeś, bo już zacząłem wierzyć, że niedowidzę :-)

zwiastun
30-03-2009, 15:43
Poszukaj jakichś modułów - nigdy nie korzystałem, wiec niewiele w tej mierze podpowiem, ale że problem nurtował ludzi, topewno jest nań jakaś rada