PDA

Zobacz pełną wersję : Dostosowanie i integracja komponentu SEYRET



Przemo_inair
30-03-2009, 16:12
Witam wszystkich,

Zestaw którym się bawię to:
Joomla 1.5.9 + Seyret 0.2.8.5 + Community Builder 1.2 + CB Seyret Tab
Instalacja poprawna, wszystko pięknie działa.

Słowo wstępu:
Moje kombinacje mają na celu stworzenie witryny na której użytkownik bedzie mógł:zarejestrować się, po czym w ramach "profilu" storzyc oraz uporządkować WŁASNĄ GALERIĘ z linkami do filmow umieszczonych na serwisach typu Youtube, metacafe, megavideo etc.


Cel jest wlasciwie osiagniety poza jednym mankamentem.

Obecnie użytkownik sie rejestruje, zakłada profil, ma w nim zakladke SEYRET/Add Video i dodaje sobie piekne "seyretowe miniaturki". Tylko ze one lądują wszystkie "na kupie". Nie ma możliwości stworzenia działów, uporzadkowania tego w jakikolwiek sposob.

Czy jest możliwość zintegrowania tabeli CB Seyret Tab z jakimkolwiek skryptem galerii pozawalającym userowi na dodawanie kategorii/działów?

W jaki sposób można osiągnąć podobny efekt? (Nie upieram sie przy Community Builder natomiast SEYRET jest tu kluczowym komponentem. To elementy stworzone przy jego uzyciu "userzy" mają miec mozliwosc umieszczania i porzadkowania w ramach swoich kont).

Dziękuję wszystkim za chwile poświęconą na przeczytanie mojego posta i proszę o ewentualne sugestie.


Wiadomość diagnostyczna
Joomla! Wersja: Joomla! 1.5.9 Production/Stable [ Vatani ] 9-January-2009 23:00 GMT
configuration.php: Niezapisywalny (Tryb: 644 ) | RG_EMULATION: Niedostępne
Architektura/Platforma: Linux 2.6.26-1-686 ( i686) | Strona Serwer: Apache/2.2.9 (Debian) PHP/5.2.6-1+lenny2 with Suhosin-Patch mod_python/3.3.1 Python/2.5.2 mod_ruby/1.2.6 Ruby/1.8.7(2008-08-11) mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8g ( www.joomla2.justynow.com (http://www.joomla.justynow.com) ) | PHP Wersja: 5.2.6-1+lenny2
PHP Wymagania: register_globals: Wyłączone | magic_quotes_gpc: Włączone | safe_mode: Wyłączone | MySQL Obsługa: Tak | XML Obsługa: Tak | zlib Obsługa: Tak
mbstring Obsługa (1.5): Tak | iconv Obsługa (1.5): Tak | save.session_path: Zapisywalny | Max.Execution Time: 30 sekund | File Uploads: Włączone
MySQL Wersja: 5.0.51a-24 ( Localhost via UNIX socket )

wojcir
03-04-2009, 18:44
Chyba chodzi o to, że nie utworzyłeś kategorii w seyret! Jeżeli natomiast chcesz pozwolić użytkownikom tworzyć własne kategorie musisz w Seyret dobrze poprzydzielać uprawnienia. Sprawdź jak to działa u mnie (http://www.idealnirodzice.pl) i czy o to Ci chodzi.
Pozdro

basia791
05-03-2010, 12:01
Witam, ja bym chciała, żeby u mnie użytkownik mógł zakładać własne kategorie (ograniczoną ilość) i tylko on miał dostęp do filmów w tych kategoriach. Czy mógłbyś mi pomóc?