PDA

Zobacz pełną wersję : feed gator, blad 500



kizug
31-03-2009, 01:15
witam serdecznie, zainstalowalem modul feed gator

gdy wchodze w adminisracje, konfiguracje, pojawia mi sie komunikat:

500 - Nieznany błąd

DB function failed with error number 1054
Unknown column 'f.checked_out' in 'on clause' SQL=SELECT f.*,cc.title AS cat_name, s.title AS section_name, u.name AS editor FROM jos_feedgator f LEFT JOIN jos_categories AS cc ON cc.id = f.catid LEFT JOIN jos_sections AS s ON s.id = f.sectionid LEFT JOIN jos_users AS u ON u.id = f.checked_out ORDER BY f.id , f.id LIMIT 0, 10




jakies sugestie?

zwiastun
31-03-2009, 01:50
stary moduł nie ma dostosowanej struktury tabeli - nazwa pola jest podana, standardowe pole występuje w wielu innych tabelach - trzeba założyć

kizug
31-03-2009, 19:24
znaczy, pierw zainstalowalem stary modul, odinstalowalem , i zainstowalem nowy feedgator_2.0.3

moglbym prosic o wieksza pomoc, za bardzo nie rozumiem.. jak utworzyc te pola?

kizug
01-04-2009, 02:08
witam, mam joomle 1.5.9 przymierzam sie aktualizacji,ale pierw chcialbym zakonczyc sprawe, z feed gator, otoz nie moge wejsc do konfiguracji, bo wyskakuje mi powyzej wymieniony blad, dodam tylko ze wczesniej, zapatrzylem sie i zainstalowalem starszego feed gatora, ktory nie dzialal, nie wiem ze bardzo jak sie do tego zabrac, moglby mi ktos pomoc?

kizug
02-04-2009, 01:56
widze ze musze sobie odpowiedziec sam, coz prowadze monolog.

Poczytalem troche i sprawa sie okazala prosta, otoz wystarczy w takim przyadku w bazie danych, usunac wpisy feed gator, i zainstalowac od nowa, najnowsza wersje.
pozdrawia,

zwiastun
02-04-2009, 02:24
Wybacz, ale trudno, żebyśmy powtarzali tutaj takie oczywistości. I żeby co rusz komuś wyjaśniać, jak coś zrobić w bazie danych.