PDA

Zobacz pełną wersję : błąd Lxmenu



webmario
14-06-2006, 16:38
Witam. Po instalacji mod i komp Lxmenu i wpisaniu kodu php

<?php if(file_exists($mosConfig_absolute_path."/modules/mod_lxmenu/css_lxmenu.css")){?>
<link xhref="<?php echo $mosConfig_live_site; ?>/modules/mod_lxmenu/css_lxmenu.css"
rel="stylesheet" type="text/css"/><?php}?>

między <head> </head>,w templatce rhuk_solarflare, tak jak w instrukcji instalacji...

wyskakuje mi bład Parse error: syntax error, unexpected '}' in /home.3/z/a/m/zamachy/www/templates/rhuk_solarflare_ii/index.php on line 13

może ktoś pomoże?

danieladrianka
14-06-2006, 16:43
Witam. Po instalacji mod i komp Lxmenu i wpisaniu kodu php

<?php if(file_exists($mosConfig_absolute_path."/modules/mod_lxmenu/css_lxmenu.css")){?>
<link xhref="<?php echo $mosConfig_live_site; ?>/modules/mod_lxmenu/css_lxmenu.css"
rel="stylesheet" type="text/css"/><?php}?>

między <head> </head>,w templatce rhuk_solarflare, tak jak w instrukcji instalacji...

wyskakuje mi bład Parse error: syntax error, unexpected '}' in /home.3/z/a/m/zamachy/www/templates/rhuk_solarflare_ii/index.php on line 13

może ktoś pomoże?


no bo czemu w tym kodzie są nawiasy klamrowe?? albo powinny być zwykłe albo wogóle ich tam nie powinno być ! pozmieniaj i daj znać czy zadziała

webmario
14-06-2006, 18:41
nawiasy klamrowe są tak jak i tu : http://www.joomla.pl/index.php/content/view/203/2/
ale usunąłem je i wszystko gra, chociaż na innym serwerze, gdzie mam joomle! działa mi z tymi nawiasami...może to też wina serwera czy coś

Dzięki

webmario
04-07-2006, 03:34
Powróciłem do lxmenu po jakimś czasie,bo nie działało jak trzeba i zauważyłem,że macie byka na wyżej wymienionym linku w serwisie joomli! co robi trochę zamieszania:confused:
Kod powinien wyglądać następująco(podczas instalacji komponentu podany jest prawidłowo):

<?php
if(file_exists($mosConfig_absolute_path."/modules/mod_lxmenu/css_lxmenu.css")){
?>
<link href="<?php echo $mosConfig_live_site; ?>/modules/mod_lxmenu/css_lxmenu.css" rel="stylesheet" type="text/css"/>
<?php
}
?>

pozdro:)