PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd w Joomla Pe 1.08e



astepas
15-06-2006, 02:38
Witam! Zainstalowałem ostatnio najnowszą wersję Joomla Pe 1.08e. Po wpisaniu adresu wyskoczyła mi instalacja phpBB2 by przemo zamiast instalacji Joomla. Ominąłem to instalując Joomlę z katalogu install :) Niestety, gdy chcę otworzyć stronę główną mojej witryn wyskakuje mi okno z instalacją phpBB2. Co robić żeby to zmienić?? Adres strony to: www.inspektorat.cejot.webd.pl

stone
15-06-2006, 20:56
Obiecuję że to sprawdzę, ale dopiero jutro:)

astepas
17-06-2006, 11:00
No i jak tam wyniki sprawdzania? :) Wiesz już dlaczego tak się dzieje? A poza tym zaobserwowałem troszką błędną pracę instalatora: nawet jeśli nie wybieram instalacji docmana to folder jego downloadu pojawia się w folderze z Joomla! :)

stone
17-06-2006, 22:36
Poprawione.
Paczka zaktualizowana, a w zlaczniku jedyny plik który wymaga wymiany, index.php Joomli

astepas
22-06-2006, 16:17
Wiesz co,a le nie wszystko jeszcze gra. Podczas instalacji jest wszystko ok. Ale jeśli chcę otworzyć stronę główną Joomla! to nadal wyskakuje mi strona instalacji phpbb2. Dałbyś radę to naprawić jeszcze dzisiaj? Bo jutro mam start strony i nie chciałbym przekładać tego. Byłbym Ci bardzo wdzięczny! Pozdrawiam!:)

stone
22-06-2006, 22:51
Niestety nie mam dziś czasu, natomiast wogole to skupię się już na 109 PE.
Takze najlepiej zainstaluj osobno joomlę i osobno forum a następnie użyj integracji ze strony www.stone.webd.pl/przemo , w paczce jest instrukcja