PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla-Video.pl "...uzupełniajmy się wzajemnie.



kamykthm
02-04-2009, 22:13
tekst przeklejony ze strony www.joomla-video.pl


"Witam wszystkich użytkowników, przyszłych użytkowników i administratorów stron stworzonych dzięki Joomla! Wszyscy mamy swoje strony www, Wszyscy chcemy aby były jak najlepsze pod każdym wglądem, graficznym, przyjaznym dla użytkownika jak i również administratora. Jest mnóstwo komponentów i chyba można nawet pokusić się o stwierdzenie że jest ich tysiące. Tysiące komponentów, modułów i dodatków, wliczając również templatki. Lecz nie Wszyscy wiem jak sobie z nimi poradzić. Dlatego właśnie stworzyłem dla Nas tą stronę. Chciałbym abyście właśnie Wy dodawali filmy z problemami i również rozwiązaniem ich. Na forum można wyszukać wszystko, lecz nie którzy mimo wszystko wola 'widzieć' rozwiązanie. Na tyle ile mogę będę starał się pomagać, lecz sam nie wszystko wiem i umiem... Joomle stworzyli użytkownicy dla użytkowników, Razem możemy wiele, uzupełniajmy się wzajemnie, ponieważ 'Wszyscy chcą wiedzieć, a niewielu chce się uczyć...'"

Chciałbym abyśmy Wszyscy razem tworzyli ta strone. Razem dodawali filmy. Razm rozwiązywali problemy. Wszelkie uwagi mile widzane.

Pozdrawiam Wszystkich KamyK

Bazyl
02-04-2009, 22:27
Nie jestem żadnym guru php, css, html i J!
Pomoc się przydaje - często korzystam z wyszukiwarki forumowej, ale nie zachęciłeś mnie do wejścia na Twoją stronę...
Dlaczego?

kamykthm
02-04-2009, 22:36
pytanie dlaczego, wydaje mi sie ze powinieneś skierować do siebie samego a nie do mnie. Napisałem jak umiałem. Również dodałem iż 'wszelkie uwagi mile widziane', zdaje sobie z tego sprawę ze nie każdemu taka 'forma pomocy' jest przypadnie do gustu. Aczkolwiek uważam ze znajdzie się mnóstwo osób, które będą wspierali projekt. I co najważniejsze to nie jest MOJA strona, nie czerpie korzyści z niej, strona jest dla NAS. Moja jest domenę i serwer, który place z własnej kieszeni. Materiały są dostępne za free, jedynie, aby dodawać filmy i komentarze musisz się zalogować. Nikogo nie zmuszam i nie będę zmuszał, aby był tam na sile.

stasio
02-04-2009, 22:44
uwaga..... moja..... szata graficzna.... trudna monotonna źle przerobiona i paskudna, i dodam jeszcze ze nie do przyjęcia odrażająca i niechlujna....

Bazyl
02-04-2009, 22:47
Zrozumiałeś, że Cię zaatakowałem. Twoja sprawa.
Popieram to, że chcesz pomagać innym, ale źle się reklamujesz.
Postawienie strony to nie wszystko.
Zamiast zachęcić - odstraszasz. I nadal nie wiesz, dlaczego tak się dzieje...

kamykthm
02-04-2009, 22:51
sorry, zła interpretacja z mojej strony. Sadze jednak ze po kilkunastu konsultacjach z doprowadzę stronę aby była przyjazna użytkownikom, pod każdym względem. Dlatego na wszelki uwagi będę zwracał uwagę. I starał się wprowadzać je w 'życie'

Zrozumiałeś, że Cię zaatakowałem. Twoja sprawa.
Popieram to, że chcesz pomagać innym, ale źle się reklamujesz.
Postawienie strony to nie wszystko.
Zamiast zachęcić - odstraszasz. I nadal nie wiesz, dlaczego tak się dzieje...

Bazyl
02-04-2009, 22:53
Pytałeś @zwiastuna, czy możesz cytować z joomla.pl?

edit: Przepraszam, nie zauważyłem na dole strony.

kamykthm
02-04-2009, 22:55
Pytałeś @zwiastuna, czy możesz cytować z joomla.pl?

Myślę że obrazu zamknę usta wszystkim typ którzy będą zadawać takiego typu pytania.

"Pierwotnie wysłane przez zwiastun
Witaj. Widzę, że społeczność zyskuje kolejną osobę, która rzeczywiście chce pomagać. Z chęcią wesprę Twoje działania. Mogę pomóc:
1) konsultacją filmików
2) promocją (info na Joomla.pl, odnośniki)"
itd.

Dylek
02-04-2009, 23:08
Powiem tak - jak wniesiesz tam cos, czego nie ma w necie - chwala Ci za to. Jesli nie - to... wybacz, ale to kopia http://video.joomlapl.com/ plus pare dodatkowych funkcjonalnosci pozbieranych z innych stron o Joomli.

Z drugiej strony wszelkie sposoby promocji Joomli sa mile widziane :)

trzepiz
02-04-2009, 23:11
przede wszystkim - zmiana szaty i kolorystyki ... Jeśli chodzi o moją skromną osobę - połączenie czerwieni z szarościami oznacza problemy :) nie przykuwa uwagi - odstrasza.

Przydatne może być ujednolicenie materiałów wideo. Warto napisać manual jak nagrać własny film .. - jak zrobić to dobrze.

Sugerowałbym również krótką Agendę materiałów dla chętnych - do produkcji takich filmów. Kilka - Kilkanaście tematów, które wymagają przygotowania filmów .. Będzie łatwiej zrobić materiały naprawdę przydatne i nie będzie sytuacji, w której materiał "jak zainstalować joomla" powtarzał się będzie 10 razy...

Pomysł dobry,
życzę powodzenia...

kamykthm
02-04-2009, 23:12
przyznam szczerze ze nawet nie widziałem tej strony, nie mówiąc już o kopiowaniu czegokolwiek z niej. Nawet idąc dalej, sadze ze jak bym ja 'zobaczył' wcześniej nie wiem, czy wogóle bym zrobił 'swoją'.

Bazyl
02-04-2009, 23:16
@Dylek: czyli nie jest ważne jak piszą, ważne, że w ogóle piszą?
Nie mogę się z Tobą zgodzić.

@kamykthm: mam nadzieję, że widziałeś dopisek w moim poprzednim poście?

kamykthm
02-04-2009, 23:18
tak tak widziałem. Spoko ;)

kamykthm
02-04-2009, 23:20
tylko ja przeglądamy tamta stronę, to widzę ze wiele filmików jest w wersji en, a ja chce aby na 'mojej' stronie wszystkie były w pl. Chwilo jest teraz tak ze filmy są w en.

Dylek
02-04-2009, 23:36
@bazyl: nie, nie :) To bylo uogolnienie majace na mysli popularyzacje, ale nie za wszelka cene :) Raczej to, ze kazdy ma prawo zrobic taki serwis, jaki mu sie podoba - chocby kopie Joomla Video - w koncu propaguje nasz ulubiony CMS :)

@kamykthm: dlatego mowilem ze jak wniesiesz cos swojego - to chwala Ci za to :)

kamykthm
03-04-2009, 00:25
...kwestia czasu ;)

kamykthm
03-04-2009, 00:31
wiec chciałbym abyś mi pokazał dobre przykłady Twoim zdaniem stron. Wyślij mi na pw.

uwaga..... moja..... szata graficzna.... trudna monotonna źle przerobiona i paskudna, i dodam jeszcze ze nie do przyjęcia odrażająca i niechlujna....

trzepiz
03-04-2009, 00:36
a dlaczego na PW .. chętnie zobaczę co @stasio uważa za ładne strony .. :)

a i może się czegoś nauczę :)

stasio
03-04-2009, 09:31
hmmmm tak z marszu

http://www.templatki.com/components/com_remository_files/file_image_1686/img_1686_01.jpg

tylko dostosować a do tematu... oczywiście z gustem :) ale nie mówie ze to jedyna templaka warta uwagi :)

kamykthm
03-04-2009, 14:16
zmieniłem szablon ;) zapraszam do komentowanie i do glosowania na stronie. Chwilowo wyłączyłem możliwość oglądania filmów i rejestracji, ponieważ che jeszcze sposób wyświetlania niektórych opcji dostosować. Co do szablonu 'stasio' hmm sa gusta i guściki ;) osobiście średnio mi sie podoba.

Bazyl
03-04-2009, 14:22
Zmiany na lepsze...
Jeszcze gdybyś zaczął poprawnie pisać po naszemu...

zwiastun
03-04-2009, 15:01
Z tym, że nie możesz stosować logo Joomla! Na takie wykorzystanie wymagana jest zgodna OpenSourceMatters

stasio
03-04-2009, 16:25
no templaka fajna... lepsza od poprzedniego koszmaru... ale nadal bym się upierał przy czymś innym , bardziej pasującym do tematu.. a może nagłówek mnie zniechęca , albo to logo rozmiaru melona... mówisz gusta i guściki - sa biusta i biuściki ja gustuje w biuścikach wiec w tym co proste i nie narzucajace sie w oczy....

kamykthm
03-04-2009, 17:27
Usunąłem logo i zmniejszyłem. Coś tabele nie chcą mnie słuchać... zresztą sami zobaczcie. Myślę ze coraz lepiej zaczyna strona wyglądać, i pod względem wizualnym i biuścikowym... ;)

P.S:
@bazyl: a nie pisze po naszemu ?

Bazyl
04-04-2009, 10:33
Nie. Nie piszesz.

eman
05-04-2009, 22:02
Narazie to nic ciekawego tam nie ma skupiłeś się na gadaniu co byś nie zrobił i to tyle tak jak ktoś napisał wcześniej przydało by się jakieś FAQ jak nagrać film jakimi programami itp... zacznij robić a nie gadać same newsy na stronie że dodałeś sąde nie wzbogacą jej...
Życzę powodzenia ;)