PDA

Zobacz pełną wersję : Home.pl: Brak maila z potwierdzeniem rejestracji, mail z zamówieniem jest



szefowa
03-04-2009, 15:12
Witam

Mam problem po przeniesieniu sklepu na home.pl: Podczas składania zamówienia z rejestracją wysyłany jest tylko mail z potwierdzeniem złożenia zamówienia, a nie zostaje wysłany mail z danymi do logowania się. Z tymi samymi plikami na innym serwerze nie było tego problemu. :confused:

Wysyłanie maili z formularza kontaktowego joomla działa, poczta ustawiona jest na obsługę przez PHP, smtp wyrzucało błędy. Wszędzie podany jest ten sam adres email, z domeny obsługiwanej przez home.pl.

Mam jarzębinę 1_5_9_ 1_1_2 z upgradowaną do vm 1.2.3

Czy ktoś spotkał się z takim problemem i wie jak go rozwiązać ?

mkarach
01-06-2009, 15:20
Ktoś rozwiązał ten problem? Bo ja tez mam na home.pl hosting. Tylko że do mnie dochodzi rejestracja a nie dochodzą zamówienia.pozdrawiam

mkarach
02-06-2009, 10:06
Zmieniłem w PA w konfiguracji typ serwera z smtp na sendmaila i wszytskie maile zaczeły dochodzić.pzdr

szefowa
02-06-2009, 23:22
Zmieniłem w PA w konfiguracji typ serwera z smtp na sendmaila i wszytskie maile zaczeły dochodzić.pzdr

Dokładnie. Wcześniej na home.pl działało dobrze TYLKO z smtp, a teraz TYLKO z sendmail. Nie wiem co się zmieniło, ale grunt, że działa.