PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wynikami wyszukiwania



piotreczek100
05-04-2009, 05:58
Witam
Kupiłem templatę Sport line i mam pewien problem. Niestety z braku znajomości języka angielskiego nie potrafię zapytać o ten problem na forum wykonawców szablonu :( Mój problem polega na tym, że w wynikach wyszukiwania odnośniki są jakieś dziwne tzn trzeba się dobrze namęczyć by trafić w punkt aby można było nacisnąc na link
Z tego co udało mi się zauważyć na demo strony również gdy wyszukamy jakies słowo to dzieje sę to samo
Aby pokazać o co mi chodzi podaję link http://joomla1.0.youjoomla.info/sportline/index.php?searchword=nba&option=com_search&Itemid=
Dodam że na IE jest dużo lepiej ale też nie jest tak jak być powinno
Czy ktoś może mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu?
Pozdrawiam

dkint
05-04-2009, 07:02
Witam

W innej ich templatce, którą mam kupioną do swojego serwisu pomogła mała modyfikacja jednej z klas css'a

było
.modifydate,
.small{
font-family: Tahoma, Verdana, "Lucida Sans";
font-size: 10px;
padding-top: 15px;
padding-bottom: 15px;
}

jest
.modifydate,
.small{
font-family: Tahoma, Verdana, "Lucida Sans";
font-size: 10px;
}

problem polega na tym, że w wyniku wyszukiwania klasa ścieżki do sekcji i kategorii, którą masz poniżej odnośnika do wyszukiwania zabiera za dużo miejsca właśnie przez padding-top i bottom ...

pozdrawiam
Krzysiek

piotreczek100
07-04-2009, 04:28
Niestety nie pomogło:( ma ktoś może inną koncepcję?

dkint
07-04-2009, 05:39
Witam

Na templatce sportline działa zobacz wyszukiwarkę na ejozefow.pl - coś źle robisz ... daj link ...

pozdrawiam
Krzysiek

piotreczek100
07-04-2009, 06:43
www.chelm24.pl (http://www.chelm24.pl) sąsiedzie:) może poprowadzisz mnie gdzie powinienem to zmienić?
Kolego chyba pomogło:) jak zwykle zapomniałem o wyczyszczeniu śmieci :) Pozdrawiam i bardzo dziekuję za pomoc

dkint
07-04-2009, 06:51
Witam

Kolega szanowny czyścił cache przeglądarki lub joomli ? u mnie na ff, opera, ie, safari, chrome jest ok

pozdrawiam
Krzysiek