PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z dodatkiem kursu walut bankowy.net



agnes76
05-04-2009, 20:40
Witam !
Korzystam z dodatku kursu walut z bankowy net. Działał bez problemów aż do dzisiaj. W miejscu gdzie powinna być tabela kursu walut mam komunikat:
Warning: parse_url(http://): Unable to parse url in /home/platne/bankowynet/public_html/scripts/webmaster/box.php on line 52
Wystapił błąd.
Popraw kod wstawki.

Kompletnie nie wiem co zrobić. Proszę o pomoc. Dziękuję. Pozdrawiam

Dylek
05-04-2009, 22:04
Nic sie samo nie dzieje - nie bylo przypadkiem jakichs zmian w oprogramowaniu serwera? Np. zmiana wersji PHP? A moze jakies przywrocenie z backupu i niewlasciwe uprawnienia?

agnes76
05-04-2009, 22:14
Całkiem możliwe, bo wszystkie katalogi zrobiły się nagle niezapisywalne ale przywróciłam juz ustawienia na zapisywalne, zmienił sie też wygląd panelu kontrolnego serwera, więc prawdopodobnie coś administratorzy zmieniali. nie wiem natomiast jak usunąć wyżej opisany błąd.

syrakuz
15-04-2009, 12:29
Przyłączam się do prośby o rozwiązanie problemu, na wielu stronach pojawił się ten problem "Popraw kod wstawki" ... jakieś pomysły

agnes76
15-04-2009, 22:20
Odinstalowałam i zainstalowałam ponownie. Pomogło.

impedator
13-05-2009, 21:15
Treść tego postu została usunięta z racji naruszenia praw autorskich.

ppilus (http://forum.joomla.pl/member.php?u=8641)

Bankowynet
29-05-2009, 13:03
Komunikat "popraw kod wstawki" moze oznaczać że wasza strona została zbanowana przez bankowynet.pl, trzeba zmodyfikować kod PHP wstawki i będzie działać.:cool: Można też zmienić live_site, ale to nie dla każdego :)

I czemu Panie impedator ma służyć takie "kombinatorstwo"? Naprawdę ciężko docenić czyjąś pracę i wstawić komponent w wersji oryginalnej bez ingerencji w kod? Nasze wstawki posiadają tylko jeden link wychodzący natomiast konkurencyjne po kilka, myślę też, że jeśli chce się Panu kombinować aż tak to warto zastanowić się nad własnym rozwiązaniem.

Proszę również pamiętać, iż jest to ingerencja w autorski kod a my nie zgadzamy się, aby nasze komponenty były emitowane bez uprzedniego zatwierdzenia Administratora serwisu.

Pozdrawiam
Robert Górecki
Bankowynet.pl

impedator
01-06-2009, 10:15
Witam,

Nie doszukałem się nigdzie wpisów zabraniających edytować kod wstawki, a jedynie prośbę o nieusuwanie linka reklamowego. W związku z tym nie wiem dlaczego "kombinatorstwo". Sama wstawka sugeruje, że trzeba poprawić kod. Jakie są reguły blokowania stron na których zamieszczona jest wstawka?