PDA

Zobacz pełną wersję : JoomlaPack - problem z wykonaniem kopii



netspider
05-04-2009, 21:47
Witam.

Mam dziwny problem z wykonaniem kopii witryny. Witryna postawiona jest na home.pl, Joomla 1.5.9 PL, kopię wykonuję za pomocą JoomlaPack 1.2 PL oraz JoomlaPack 2.0 PL. Witrynę mam postawioną również lokalnie na xaampie. Kiedy wykonuję kopię witryny lokalnie - wszytko jest OK. Wykonuje się pełna, kompletnie sprawna kopia łączne z kopią bazy SQL, którą można przywrócić. Natomiast kiedy wykonuję kopię z witryny postawionej na home.pl wykonuje się tylko kopia podkatalogu administrator wraz z zawartością, komplet plików instalatora oraz kopia bazy. JoomlaPack zachowuje się tak, jakby katalogiem głównym strony był podkatalog administrator, stąd zaczyna i wykonuje kopie pozostałych podkatalogów. Mam zainstalowanych wiele innych modułów, z którymi nie ma najmniejszych problemów. Ścieżka katalogu tymczasowego w konfiguracji głównej - /tmp. Ścieżki konfiguracji w joomlapack - testowałem zarówno /administrator/components/com_joomlapack/temp jak i /tmp. Prawa zapisu standardowe. Nie mam pomysłu, gdzie jeszcze mogę zmienić konfigurację joomlapack. Oczywiście wszystkie katalogi posiadają status zapisywalne. Spotkał się już ktoś z czymś takim?

wisnia80
05-04-2009, 23:35
Jesli znasz angielski - to poszukaj lub podyskutuj na tym forum - jest to support dla joomlapack. Sam korzystałem...
http://forum.joomlapack.net/

Pozdrawiam