PDA

Zobacz pełną wersję : sh404sef jak podejrzeć oryginalne adresy Joomli 1.5.10?



skibbbi
06-04-2009, 12:07
Mam taki problem. Zainstalowałem sobie sh404sef i wszystko śmiga jak należy. Mam jednak trochę linków w googlach do mojej strony, które teraz wywalają błąd 404 ponieważ wyglądają inaczej (wcześniej miałem włączony mechanizm przyjaznych linków tylko z Joomli)

W zakładce "View/Edit 404 Logs" w sh404sef mam wszystkie te strony, które aktualnie wyświetlają się z błędem. Po kliknięciu na stronę z błędem otwiera się okno w którym jak mniemam mogę ustawić odpowiednie parametry by strona wyświetlała się poprawnie. Tylko jak to zrobić?

"Old Non-SEF Url" - jak rozumiem to mam tu wpisać oryginalny adres generowany przez joomla, który odpowiada aktualnie błędnemu linkowi. Tylko skąd go wziąć, bo podczas działania sh404sef to mam przecież przyjazne adresy :confused:, czy mam przy każdym linku wyłaczać sh404sef i parzeć jaki jest oryginalny adres wklejać itd. czy może mimo działania sh404sef mogę jakoś podejrzeć adresy generowane przez czystą joomlę

"Alias list" - a tu co wpisać?

Pozdrawiam,

Skibbbi

skibbbi
06-04-2009, 15:50
Na razie poradziłem sobie tak, że na chwile wyłączyłem przyjazne adresy i w ten sposób dobrałem się do oryginalnych adresów joomli ale może jest jakiś inny sposób?

Po włączeniu na nowo przyjaznych adresów działa wszystko OK ale znowu pojawiły się jakieś zagubione strony i widać, że tak co chwila będę włączał i wyłączał.

A co należy wpisać w aliasy, bo puki co nie mam nic ale działa.

Pozdrawiam,

Skibbbi