PDA

Zobacz pełną wersję : link jako front page



thordur
07-04-2009, 04:49
czy "łącze zewnętrzne" moze być stroną głowną? chciałbym podlinkować podstronę "wszystkie ogłoszenia" komponentu Adsmanager która znajduje sie w serwisie, tak by wyswietlała sie jako strona głowna. wyskakuje mi błąd

zwiastun
07-04-2009, 05:14
Hmmm, pomysł trochę nielogiczny. Łącza zewnętrzne nawet jeśli w gruncie rzeczy prowadzą do tej samej witryny, są zewnętrzne. Zewnętrzna strona otwierającą Twoją witrynę raczej być nie może.
Rozumiem, że jako każda inna działa, nie wywala błędu?

thordur
07-04-2009, 06:13
nie, tylko jak wrzucę link zewnetrzny jako stronę głowną wywala błąd 404. nie mam za bardzo pomysłu co zrobić aby podlinkować do strony głownej coś co nie jest ani artykułem ani komponentem.

thordur
07-04-2009, 13:09
Proszę o pomoc. Bardzo pilnie potrzebuję rozwiązania tego problemu. Po prostu potrzebuję aby zakładka "wszystkie ogłoszenia" komponentu adsmanager była stroną głowną mojego serwisu. jak to zrobić?

zwiastun
07-04-2009, 13:23
A czemu nie umieścisz komponentu jako domyślnej strony startowej?
To jest komponent napisany dla 1.0, więc nie ma zaawansowanych możliwości manipulowania widokami.

thordur
07-04-2009, 13:48
tak też zrobiłem, ale wówczas wyświetla mi kategorie ogłoszeń a chciałbym żeby wyświetlał już sam ogłoszenia z góry na dół

zwiastun
07-04-2009, 13:56
Ale na to jest tylko jedna rada: przerobienie komponentu.
Inna - dajesz na startowej jakiś jednozdaniowy artykuł, a pod spodem moduł wyświetlający listę ogłoszeń (łatwiej zrobić moduł, niż przerobić komponent)

thordur
08-04-2009, 02:09
poradziłem sobie w ten sposób ze zainstalowałem moduł z ostatnio dodanymi ogłoszeniami i ustawiłem w pozycji vertical. chciałbym tylko aby jedno ogłoszenie od drugiego było bardziej oddzielone. gdzie to zmienić?