PDA

Zobacz pełną wersję : Wyświetlanie treści wszystkich artykułów z kategorii w innym artykule



jerzyszczur
07-04-2009, 16:05
Witam
Mam takie pytanko: Czy mając jakiś artykuł można poniżej jego treści (lub obojętnie w jakim miejscu) wyświetlić treść wszystkich artykułów z jakiejś innej kategorii.
Chodzi o to, że na stronie na samej górze wyświetlam jakieś ogólne informacje na określony temat, a poniżej wszystkie aktualności z tym związane. Konkretny przypadek: www.niskaemisja.pl - po wyświetleniu jakiejkolwiek gminy z menu "Obsługiwane gminy" pokazują się informacje z linkami do aktualności, dokumentów itp. Chodzi o to, żeby ten link zastąpić już treścią wszystkich aktualności (aktualności z danej gminy to osobne kategorie). Wydaje mi się, że się czegoś takiego nie da zrobić, ale będę bardzo mile zaskoczony, gdy ktoś wyprowadzi mnie z tego błędu i wskaże jak to zrobić.

ppilus
08-04-2009, 00:16
Wydaje mi się, że to o czym piszesz można osiągnąć poprzez zastosowanie dla gminy menu typu: Przegląd - art. w kategorii o ile dobrze zrozumiałem.

papugam
08-04-2009, 08:42
Dokładnie tak dla każdej gminy zakładasz osobną kategorie gdzie umieszczasz aktualności. A następnie opis czy zdjęcie cz pozycje z menu zalinkawiasz do danego bloga kategorii.
pozdrawia
Michał

jerzyszczur
08-04-2009, 15:32
Dzięki za odpowiedź - tak mam to w tej chwili - dla każdej z gmin osobna kategoria - i te aktualne wiadomości są dostępne ale z menu aktualności - tam każda gmina ma swoje newsy, natomiast chodzi mi o to, żeby połączyć wyświetlanie ogólnych informacji - zawsze na górze - i aktualności - poniżej.
---- edit ----
Już mam - nie do końca ze zrozumieniem przeczytałem za pierwszym razem to co napisaliście wcześniej, wystarczy dodać to jako opis i go wyświetlić :]
Dzięki wielkie za pomoc.