PDA

Zobacz pełną wersję : wiadomości rozsyłane do użytkowników których nie ma



cabanek
08-04-2009, 17:34
Witam Serdecznie

od jakiegoś już czasu walczę z pewną rzeczą. Otóż mieliśmy na stronie użytkownika który usunął swoje konto. Niestety podczas korzystania z opcji "korespondencja seryjna" i dalej "roześlij do wszystkich grup" osoba ta, pomimo tego że nie ma konta na naszej witrynie, dalej otrzymuje od nas maile. Jest to irytujące, ponieważ zaczynam już dostawać nieprzyjemne maile o spamowanie, a nie mogę usunąć tego adresu. Gdzie ten wpis może się podziewać, że system cały czas wysyła na niego maile? będę wdzięczny za pomoc.

JOOMLA 1.0.8.

dzięki :)

kondorek
08-04-2009, 17:49
A jesteś pewny że ten user jest skasowany, system wysyłający maile musi pobierac dane (jego maila) z tabeli jos_users i innej opcji raczej nie ma.

trzepiz
08-04-2009, 18:25
moim zdaniem zalezy od systemu z jakiego korzystasz .. Byloby to glupie - ale moze dane przenoszone sa do jakiejs innej tabeli od systemu korespondencji .. ? ...

ppilus
08-04-2009, 18:36
Użytkownik musiał pozostać skoro jego adres jest używany. Zrób wyszukiwanie jego adresu w bazie danych i usuń.

cabanek
28-04-2009, 21:09
kolega kondorek miał rację. Przjrzałem tabelę jos_users i znalazłem tam ten wpis. Swoją drogą jest to jednak dziwne, że na stronie w spisie użytkowników nie było tego adresu a jednak w tabelach się ostał. Ważne że się udało. Dziękuję za podpowiedź :)

pozdrawiam

temat do zamknięcia

alex51
29-04-2009, 07:47
Witam Serdecznie

od jakiegoś już czasu walczę z pewną rzeczą. Otóż mieliśmy na stronie użytkownika który usunął swoje konto...
Możesz powiedzieć jakim sposobem użytkownik może u Ciebie sam usunąć swoje konto? Przecież w joomla może to zrobić jedynie administrator lub inna osoba z dostępem do zaplecza.