PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł Ewangelia



mobipro
08-04-2009, 23:24
Zapraszam wszystkich do pobierania i testowania modułu wyświetlającego Ewangelię na dany dzień.
Moduł stworzony jest dla Joomla 1.5.x, pobiera plik html kodowany w UTF-8.
Jeśli ktoś będzie potrzebował modułu dla Joomla 1.0.x lub html-a kodowanego w ISO 8859-2 to proszę napisać. Przygotuję takie pliki.
Proszę o uwagi, z każdą zapoznam się bardzo uważnie.
Moduł dostępny jest na stronie http://web.dobreslowo.mobi/

papugam
09-04-2009, 02:25
Alleluja
Ciekawe. Gratuluje pomysłu. Czyli wszyscy ruszamy na parafie robić strony ;)Bardzo miła inicjatywa i pewnie dużo pracy.
pozdrawia
Michał

kondorek
09-04-2009, 02:48
Dobre, trzeba chwytać się wszystkich mozliwych sposobów. Ja dziękuję;)

mobipro
09-04-2009, 10:21
pewnie dużo pracy.

Przygotowując moduł wzorowałem się na rozwiązaniu money.pl, a zatem miałem łatwiej

sisco
16-05-2009, 19:24
Mi przydałby się ten pliczek z kodowaniem iso do joomli 1.0.x bo strona mojej parafii jest na takim czymś postawiona a ksiądz ostatnio mnie dorwał czy bym mu takiej Ewangelii właśnie nie zrobił z boku. Jeśli nie będzie to wielki problem to z góry dziękuję :)

mobipro
18-05-2009, 16:38
Mi przydałby się ten pliczek z kodowaniem iso do joomli 1.0.x bo strona mojej parafii jest na takim czymś postawiona a ksiądz ostatnio mnie dorwał czy bym mu takiej Ewangelii właśnie nie zrobił z boku. Jeśli nie będzie to wielki problem to z góry dziękuję :)

Zrobione, można pobrać ISO :-)
Przy okazji poprawiłem wcześniejsze moduły, był błąd w "Przyrostek klasy CSS modułu"