PDA

Zobacz pełną wersję : Integracja



JanekPawelski
08-04-2009, 22:31
Przeczytałem na forum, że można joomlę zintegrować z forum. Ale mam pytanie czy to też dotyczy for zrobionych na na przykład serwerze fora.pl.
czy jak zrobię forum na fora.pl to będę mógł zintegrować je z joomlą i także w jaki sposób.

"z góry dzięki za szybką odpowiedź, a zwiastuna poproszę o pomoc w poście a nie krytykę:D"
sory za tę uwagę ter zrozumiałem że chcesz zawsze dobrze

zwiastun
08-04-2009, 22:48
Ja Cię tu siłą ani nie trzymam, ani nie mam zamiaru na siłę się o Cię troszczyć. Już Cię wyłączam z obserwowanych. I życzę, byś zawsze znalazł dobre słowo, nie ważne czy mądre i słuszne, ważne że dobre.
Aż Cię zaszczyt spotkał: jesteś 5 na mojej liście ignorowanych!

iros
08-04-2009, 22:53
Nie wiem co wy się czepiacie tego zwiastuna. Z tego co pamiętam mnie się nie czepia, a to co pisze ma sens. (Jak się nad tym zastanowić)
A co do twojego pytania, to wystarczy w wyszukiwarkę na forum wpisać np. integracja forum i pojawia się odpowiedź. (http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=15184&highlight=integracja+forum)
Proponuję skorzystać z pierwszej propozycji crazyluki, bo w przypadku rokbridge forum i joomla muszą być na tym samym serwerze.

JanekPawelski
09-04-2009, 17:39
nie ma to jak odpowiedzi nie na temat:mad:

sam doszedłem do tego:p

stworzyłem forum (własne - nie na fora.pl) i w joomli w menu zrobiłem wpinacz i wpiąłem forum:D