PDA

Zobacz pełną wersję : Wyświetlanie odtwarzacza - dostosowanie



adikrak
09-04-2009, 01:07
Witam serdecznie. Przepraszam jeśli zamieszczam post nie w tym dziale jakim należy. Mam pytanie na które nie umiem znaleźć odpowiedzi. Mam kilka prezentacji które za pośrednictwem serwisu scribd (prosty embedowany kontroler) chciałbym umieścić w artykule. Potrafię to zrobić i nie mam z tym problemu. Jedyny problem to taki, że tych prezentacji mam kilka i a nie chciałbym w artykule tworzyć 10 okien każde do innej prezentacji. Moje pytanie brzmi: Czy istnieje sposób (i jaki) na to abym umieścił w art kilka takich embedowanych playerów ale to użytkownik klikając na daną prezentację powodował "uaktywnienie kodu który się pod nim kryje i wyświetlenie danej prezentacji (nie chce przenosić do innej strony a nie umiem znaleźć odtwarzacza plików pdf czy ppt który po zakończeniu wyświetla pozostałe prezentacje jak np na youtube)

Na stronie w art mam zatem PREZENTACJA 1 | PREZENTACJA 2 ... itd

i w zależności którą kliknie ten kod zostanie wykorzystany i otworzy się pod spodem dany player - czyli de facto uaktywniony kod zawarty na stronie.

Mam nadzieję że jasno wytłumaczyłem :)

Pozdrawiam serdecznie

idek
09-04-2009, 09:57
nie wiem czy do konca rozumiem, ale może pomógłby Ci plugin Tabs & Slides (http://www.joomlaworks.gr/content/view/15/42/)?

adikrak
11-04-2009, 21:47
DOKŁADNIE O TO MI CHODZIŁO!!! WIELKIE, WIELKIE DZIĘKI!!!

Pozdrawiam serdecznie!

idek
11-04-2009, 23:09
hehehe:d ciesze sie, że mogłem pomóc :)