PDA

Zobacz pełną wersję : Menu rozwijane:>



cykcykacz
09-04-2009, 01:09
http://crm-dla-firm.nazwa.pl/klienci/099_test/site/site1/menu.JPG

Moje pytanie dlaczego pod menu Działy Medyczne pokazuje się obok a nie w dół?
Używam Joomla 1.5.9 spoloszczona oraz templatki skeleton-template-v1.2.

papugam
09-04-2009, 01:31
Bo pewnie tak jest ustawione ;). Albo zmienisz to w opcjach menu albo w css. To zależy jak zbudowałeś menu. Generalnie powinno się tak otwierać bo po najechaniu na "dział medyczny" nie zasłania Ci "Badań" itp. a tak to lipa ktoś wjedzie na dział ... a chce badania to musi odjechać mychą i dokładnie najechać na badania a tak to w dół i znowu menu z boku. Ale to już Twoja sprawa. Zobacz w Web Developer (dodatek do ff) z jakiego wpisu to jest formatowane (pewnie jest jakiś margines lub coś podobnego) i zmianiaj aż wyjdzie.
Pozdrawia
Michał

zwiastun
09-04-2009, 01:31
Bo masz menu r o z w i j a n e !

cykcykacz
09-04-2009, 01:58
To jak mam zrobić aby to wyglądało tak:

Strona Główna (http://crm-dla-firm.nazwa.pl/klienci/099_test/site/site1/)
Działy Medyczne (file:///klienci/099_test/site/site1/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=8)
Ginekologia (file:///klienci/099_test/site/site1/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=11)
Kardiologia (file:///klienci/099_test/site/site1/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=12)
Endokrynologia (file:///klienci/099_test/site/site1/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=13)
Dermatologia (file:///klienci/099_test/site/site1/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=14)
Osteoporoza (file:///klienci/099_test/site/site1/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=15)
Badania (file:///klienci/099_test/site/site1/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=9)
Gabinet (file:///klienci/099_test/site/site1/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=10)Proszę o pomoc może być łopatologicznie. Długo się z tym zmagam z nie rozumiem dlaczego pojawia się obok. :(

kondorek
09-04-2009, 02:10
coś jest nie tak w stylach, ze screena wyglądałoby na to jakby submenu: ginekologia itp były ustawione na float: left lub right, wg mnie brak po tym clear'a

cykcykacz
09-04-2009, 13:37
Kondorek- gdzie to mogę znaleść :D? w css?

Zwiastun- Jakiego mam użyć?

Edit: Kondorek masz racje chodziło o style, usunąłem wszystkie style dotyczące menu left i jest OK. Dziękuje wszystkim za pomoc.

Edit: +++ Można także wejść do modułu menu i wprowadzić przyrostek klasy menu co skutkuje tym samym efektem:>