PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd proszę o pomoc!!!



klamot
16-06-2006, 20:04
Bardzo proszę o pomoc dlaczego mam taki błaąd i jak śę go pozbyć z góry dzękuję!!!



Warning: xml_parser_create() [function.xml-parser-create]: unsupported source encoding "iso-8859-2" in /home/k/l/a/klamot/www/includes/domit/xml_domit_lite_parser.php on line 1728

Warning: xml_set_object(): supplied argument is not a valid XML Parser resource in /home/k/l/a/klamot/www/includes/domit/xml_domit_lite_parser.php on line 1735

Warning: xml_set_element_handler(): supplied argument is not a valid XML Parser resource in /home/k/l/a/klamot/www/includes/domit/xml_domit_lite_parser.php on line 1736

Warning: xml_set_character_data_handler(): supplied argument is not a valid XML Parser resource in /home/k/l/a/klamot/www/includes/domit/xml_domit_lite_parser.php on line 1737

Warning: xml_set_default_handler(): supplied argument is not a valid XML Parser resource in /home/k/l/a/klamot/www/includes/domit/xml_domit_lite_parser.php on line 1738

Warning: xml_parser_set_option(): supplied argument is not a valid XML Parser resource in /home/k/l/a/klamot/www/includes/domit/xml_domit_lite_parser.php on line 1739

Warning: xml_parser_set_option(): supplied argument is not a valid XML Parser resource in /home/k/l/a/klamot/www/includes/domit/xml_domit_lite_parser.php on line 1742

Warning: xml_parse(): supplied argument is not a valid XML Parser resource in /home/k/l/a/klamot/www/includes/domit/xml_domit_lite_parser.php on line 1754

Warning: xml_get_error_code(): supplied argument is not a valid XML Parser resource in /home/k/l/a/klamot/www/includes/domit/xml_domit_lite_parser.php on line 1756

Warning: xml_parser_free(): supplied argument is not a valid XML Parser resource in /home/k/l/a/klamot/www/includes/domit/xml_domit_lite_parser.php on line 1759

:( :( :(

hazael
16-06-2006, 21:28
Bardzo proszę o pomoc, dlaczego nie wiem o co Ci chodzi? Z góry dzękuję!!!

:(:(:(

Rybik
16-06-2006, 21:37
przeczytaj regulamin forum i "śę" zastosuj, edytuj ladnie posta zanim poleci do dev/null/

zwiastun
17-06-2006, 02:47
Nie męcz go Rybiku zbytnio, bo nawet jak wszystko poda, to pewno nic z tego nie wywnioskujesz :), choć może...
Klamot sprawił sobie J! 1.0.9 a ma poinstalowane skladniki, w których pliki xml są zapisane w ISO-8859-2 (tak jest nie tylko w przypadku dodatkowych, również należących do trzonu - w polskiej wersji językowej).
No i ma problem.
Współczuję!
Nawet głęboko współczuję.
Ale nie mam już sił powtarzać, że jak się nie wie, co się chce, to się ma co się ma!.
Parser xml nie obsługuje iso-8859-2
W pełnej polskiej wersji jest to rozwiązane.
Ale przecież niektórym pilno do nowinek.
Odpowiedź i rozwiązanie problemu jest w tym poście.
Ponieważ Klimot sam sobie winien, to wprost nie odpowiem. Rozwiąż Klimotku ten prostu rebusik.

klamot
30-08-2006, 20:33
www.klamot.ovh.org
:D