PDA

Zobacz pełną wersję : Newsletter obsługiwany od frontu?



wuwu_ag
10-04-2009, 03:32
witam,
Poszukuję newslettera, który umożliwi wysyłanie wiadomości po zalogowaniu od frontu. Nie wiem czy w ogóle istnieje coś takiego, bo nie mogę znaleźć. Chodzi mi o taki efekt:

Osoba, która ma wysyłać newsletter nie ma praw admina a jedynie wydawcy. W jaki sposób umożliwić jej korzystanie z dostępu do bazy zapisanych osób, żeby automatycznie do nich mogła wysyłać informacje?

Będę wdzięczna za podpowiedź.
Pozdrawiam
Ania [wuwu]

JanekPawelski
10-04-2009, 11:06
Jeśli cię dobrze zrozumiałem to chcesz aby osoba nie mogąca wejść na admina mogła napisać artykuł.

Jeśli tak to musisz wstawić do menu - wyślij artykuł

wuwu_ag
10-04-2009, 18:06
Witaj,
nie o artykuły mi chodzi ale o e-maile do ludzi zapisanych na listę. Za pomoca newslettera tworze liste e-maili, ludzie zapisują się poprzez stronę aby otrzymywać biuletyn. W komponentach ktore znalazlam, tylko admin z panelu admina może wysyłać newslettery, biuletyny. Chcialabym jednak aby zarejestrowany uzytkownik "od frontu" mogl do tej bazy e-mailowej wysylać biuletyn. Chodzi o to ze admin nie bedzie zajmowal sie biuletynem tylko inna osoba i chcialam usprawnic jej prace aby sama mogla to robic a nie prosic o to admina.
Pozdrawiam
ania

Jola
10-04-2009, 19:38
Witam,
jeśli dodasz Newslettera do menu jako komponent możesz sprawdzić do czego będzie miał dostęp wydawca. Letterman po drobnych modyfikacjach może spełnić Twoje oczekiwania.
Pozdrawiam

wuwu_ag
12-04-2009, 11:54
Dziękuję za podpowiedź, tego faktycznie nie próbowałam, tylko inne moduły i dodatki. Pozdrawiam,
Ania

p.s. (10 min później;) )
Zainstalowałam lettermana z tej strony http://extensions.joomla.org/extensions/communication/newsletter/174/details, napisane jest ze działa pod joomla 1.5 niestety po zainstalowaniu zarowno komponent jak i modul byly oznaczone jako niekompatybilne. Czy ktoś może mi podać stronę skąd wziąć Letterman'a do Joomla 1.5.9, najlepiej pL (o ile jest).
pozdrawiam
Ania