PDA

Zobacz pełną wersję : Ponownie na temat "Wyślij Newsa"



wicherson
12-04-2009, 01:00
Witam
Próbuję przenieść serwis z jPortal na joomla... narazie bawie sie na czystej joomli 1.5.9 z opcją wyślij newsa. Jest ona w menu usera dla admina widoczna ale postanowiłem ją dodać dla kazdego (usera). Niestety nawet po zaznaczeniu dla wszystkich lub dla zarejestrowanych otrzymuje informacje o braku uprawnień. Nie mam już pomysłu gdzie by z tym grzebać.

Odnosnik do: Articles » Artykuł / Formularz.

Z góry dziękuje za pomoc i życze wesołych Świat!

zwiastun
12-04-2009, 07:27
Wiadomości / artykuły może wysyłać dopiero autor. Jak już opanujesz trochę Joomla, zainstalujesz sobie dodatkowy komponent wdsubmit, który daje większe możliwości.

wicherson
12-04-2009, 10:43
próbowałem już z ja submit ale jest nie kompatybilny z 1.5.x ;/ Zjem coś i sprawdzę wdsubmit

ppilus
12-04-2009, 11:55
Jak sowicie podjesz to poza wd submit możesz jeszcze przetestować niektóre z poniższych: http://extensions.joomla.org/extensions/authoring/content-submission
Chociaż przyznam, że polecony wd submit jest całkiem ok.

wicherson
12-04-2009, 12:05
Dzięki bardzo za szybką pomoc. WDSubmit jest ok. Działa pięknie i elegancko. Kilka rzeczy musze w nim poprawić pod siebie ale to dosłownie drobne zmiany.
Dzięki jeszcze raz i wesołych świat.

btw.

Jak już opanujesz trochę Joomla[...]

Już jakiś czas temu (ok. rok temu) miałem joomle. I jeszcze wcześniej też. Piękny cms i prosty ;)