PDA

Zobacz pełną wersję : User manager - zaplecze - problem - nie można dodać użytkownika



zlo
12-04-2009, 01:13
Cześć mam taki problem w zapleczu w user manager jest tylko jeden użytkownik Super administrator, jednakże przy próbie zmiany jego ustawień np strefy czasowej albo przy próbie założenia nowego użytkownika wyświetla się informacja że wogle nie można się połączyć z plikiem index.php (../administrator/index.php) tak jakby wogle nie było połączenia z index.php , nadmienie że zmieniłem prawa dostępu dla tego pliku na 777 ale to nic nie dało.
Pomocy bo już przekopałem prawie wszystko w necie łącznie z angielskojęzycznymi forami ...

zwiastun
12-04-2009, 07:31
Usuń wszystko, powtórz jeszcze raz instalację. To pewno najprostsze wyjście. Jeśli już masz jakieś artykuły - daj bazie inny przyrostek, każ zarchiwizować tabele, potem z nich skorzystasz (jeszcze lepiej zrobić kopię bazy danych i potem nią zamienić tę, którą stworzy instalator

zlo
12-04-2009, 19:06
hmm ta opcja raczej nie wchodzi w gre bo aby na nowo wgrać wszystko to potrzebuje aż 2 godzin bo admin nałożył limit na uploadowane dane wiec wgranie joomli na serwer zajmuje mi 2 godziny :/