PDA

Zobacz pełną wersję : "Bąd wczytywania danych z kanału informacyjnego"



joomlak25
13-04-2009, 08:54
Mam problem od jakiegoś czasu w panelu administracyjnym pojawia się komunikat "Bąd wczytywania danych z kanału informacyjnego". Czym to może być spowodowane i jak to usunąć?

kwidzi
23-04-2009, 15:36
Czy uzywasz serwera na cba.pl
Tylko na cba spotkałem się z tym komunikatem i nie ma on wpływu na stabilne działania joomla

joomlak25
24-04-2009, 13:22
nie, stronę mam na linuxpl.com

Badyl21
22-11-2009, 14:33
Mam to samo

a w dodatku wyświetla sie taka informacja


Warning: fsockopen() has been disabled for security reasons in /var/www/virtual/........./libraries/simplepie/simplepie.php on line 6601

Warning: fsockopen() has been disabled for security reasons in /var/www/virtual/......./libraries/simplepie/simplepie.php on line 6601

zwiastun
22-11-2009, 14:37
Wyłącz moduł z kanałem informacyjnym ipo problemie.
Komunikat informuje Cię o wyłaczeniu funkcji fsockopen() ze względu na bezpieczeństwo serwera

cebos
22-11-2009, 14:47
A dokładnie jak sie nazywa ten moduł po angielsku jesli mozna zapytać i czy jest on w sekcji Witryna czy Administrator? Co do odpowiedzi to źle mnie zrozumiałeś i aż mnie rozbawiłeś heheh, chodziło mi o to bym nie szukał tego w PA i tyle, abyś podał np.: mod_latestnews i sprawa jasna.
Pzdr.

Badyl21
22-11-2009, 14:49
dzięki za szybką odpowiedz ale które moduł należało by wyłączyć by ta historia sie więcej nie powtórzyła

zwiastun
22-11-2009, 15:07
1. Do tworzenia własnej strony nie należy instalować przykładowych danych i wówczas nie ma takiego problemu.
2. Zadawanie tutaj pytania, czy jest to moduł zaplecza, czy strony frontowej, proszę wybaczyć, jest nie na miejscu - proszę poznać podstawy Joomla!
3. Nazwa modułu jest wypisana na ostatniej zakładce po prawej stronie!

shap
26-01-2010, 12:15
Mam problem od jakiegoś czasu w panelu administracyjnym pojawia się komunikat "Bąd wczytywania danych z kanału informacyjnego". Czym to może być spowodowane i jak to usunąć?

Komunikat pojawia się, ponieważ jest problem z połączeniem z serwerem, który udostępnia kanał informacyjny. Aby pozbyć się tego komunikatu najlepiej wyłączyć moduł obsługujący tę funkcjonalność. Należy wybrać Rozszerzenia / Moduły / Administrator / Joomla! Security Newsfeed i zmienić statut Włączony (zielony ptaszek na czerwony krzyżyk).