PDA

Zobacz pełną wersję : Niefunkcjonalne [wróć] w galeriach morfeo



worms07
13-04-2009, 13:54
Witam !

Może ma ktoś jakiś pomysł, w którym miejscu i jakim kodem mogę zmienić funkcjonalność odnośnika [wróć] który jest pod każdą galerią? W tej chwili przekierowuje on do spisu galerii, a chciałbym aby robił to do poprzedniej strony. W najgorszym wypadku chciałbym go po prostu usunąć.

Wygląda to dokładnie tak:
http://mk3.webd.pl/fundacja/index.php?option=com_morfeoshow&task=view&gallery=3

Z góry dzieki,

pzdr

idek
13-04-2009, 14:14
chyba można go wyłączyć na zapleczu w administracji galeriami... (ale nie dam głowy)

żeby go zmienić na skok do tyłu to musiałbyś wyedytowac plik i wrzucić zamist tamtego kodu, np taki butonik <input type="button" value="powróć" onClick="history.back()">

no ale juz Ci niestety nie powiem w którym to jest pliku, bo mi sie nie chce szukac i czasu na to nie mam :P jak nie masz co robic to przeszukaj pliki w components/com_mofteoshow i ew. administrator/components/com_mofteoshow

worms07
14-04-2009, 11:52
Dzięki za opd.

Rzeczywiście, wcześniej z pośpiechu nie zauważył w panelu opcji wyłączenia tej opcji.

Ale przyznam, że bardziej zależałoby mi ją zamienić na coś takiego jak tu pokazałeś.

Problem w tym, że zielonego pojęcia nie mam jakiego fragmentu kodu szukać w tych plikach... a ręcznie przeszukiwać fragment po fragmencie - no to ostateczność :)

pzdr

Jola
14-04-2009, 17:00
Witam,
components/com_morfeoshow/morfeoshow.html.php - l. 561
Pozdrawiam

worms07
15-04-2009, 15:01
Ślicznie dziękuję :) Wszystko działa jak należy.

Pozdrawiam