PDA

Zobacz pełną wersję : usermenu- Dodaj artykuł- Nie masz uprawnień..



GHunter
17-06-2006, 15:34
Witam.
Przeglądałem forum, helpa też :(
Siedzę nad tym od rana i chyba sie bez Was nie obędzie.
Ale do rzeczy.
w usermenu dodałem link do dodawania artykułów- nowy, wyślij artykuł, wskazanie sekcji, registered, zapisz.
Link jest normalnie widoczny w menu użytkownika, cały problem polega na tym że jeżeli on na niego kliknie pojawi się " Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny."

Deupea. Próbowałem z public- też nie działa. Zarówno sekcja jak i kategoria w niej mają ustawione "public".

Jeżeli wejdę jako administrator, wszystko działa. Natomiast zwykły user nie ma dostępu, choć mieć powinien. Jakieś pomysły?

zwiastun
17-06-2006, 16:54
A zarejestrowani uytkownicy mogą na pewno dodawać artykuły? Nie korystałem dawno z tej opcji, ale coś mi się wydaje, że tylko od autoró wzwyż

GHunter
17-06-2006, 17:34
Buhe.... he :D

Ustawiłem rangę Author i działa :D

Dzięki za podpowiedź :D

jubi
27-06-2006, 19:56
Użytkownik zarejestrowany [Registered]

ma prawo przeglądać wszystkie opublikowane w witrynie materiały
ma prawo przeglądać i zmieniać szczegóły swojego profilu użytkownika.Administratorzy witryny mogą rozszerzyć ten niewielki zakres uprawnień o następujące:
prawo przesyłania informacji (artykułów) do jednego działu, a po opublikowaniu także ich edycji i blokowania,
prawo proponowania odsyłaczy (linków) do katalogu www.Odkopuje, bo w zasadzie może komuś (mi na pewno :) przydałaby się wiedza jak pozwolić ludziom na dodawanie np. ogłoszeń itp. :)

krewetka
29-05-2007, 19:03
Odkopuje, bo w zasadzie może komuś (mi na pewno :) przydałaby się wiedza jak pozwolić ludziom na dodawanie np. ogłoszeń itp. :)

Witam!

Bardzo by mi sie przdala wiedza jak to zmienic tak by zarejestrowani uzytkownicy mogli wysylac artykuly do tej jednej kategorii...tak jak to jest opisane w pomocy.

Ktos wie jak to zrobic? :)
Z gory dziekuje za pomoc.