PDA

Zobacz pełną wersję : Tagowanie artykułów (jak w blogach)



zszalbot
15-04-2009, 10:07
Witam,

Jaki dodatek polecilibyście, który umożliwi dodawanie tagów do artykułów i wyświetlanie chmury tagów podobnie jak to ma miejsce w przypadku blogów? Widziałem kilka wątków na ten temat, jednak mam wrażenie, że brak dobrego dodatku do joomli (niektóre działają na zasadzie wyszukiwania słów kluczowych, przy czym wyświetla się wyszukiwarka, co nie jest specjalnie eleganckim rozwiązaniem). Nie wiem na ile to możliwe, ale pewnie warto byłoby uzrobić podstawową Joomlę w tego typu funkcjonalność:)

Z góry dziękuję za polecenie sensownego dodatku z licencją non-commercial.

zszalbot
15-04-2009, 20:18
Witam,

Jaki dodatek polecilibyście, który umożliwi dodawanie tagów do artykułów i wyświetlanie chmury tagów podobnie jak to ma miejsce w przypadku blogów? Widziałem kilka wątków na ten temat, jednak mam wrażenie, że brak dobrego dodatku do joomli (niektóre działają na zasadzie wyszukiwania słów kluczowych, przy czym wyświetla się wyszukiwarka, co nie jest specjalnie eleganckim rozwiązaniem). Nie wiem na ile to możliwe, ale pewnie warto byłoby uzrobić podstawową Joomlę w tego typu funkcjonalność:)

Z góry dziękuję za polecenie sensownego dodatku z licencją non-commercial.

Odpowiem na własny post :) - sprawdziłem kilka dodatków i zdecydowanie polecam Jootags (http://extensions.joomla.org/extensions/search-&-indexing/tags-&-clouds/4430/details). Proste, tagi można dodawać z poziomu artykułu, po kliknięciu tagu nie jest wyświetlany żaden formularz wyszukiwania. Jak dla mnie bardzo OK.