PDA

Zobacz pełną wersję : Szablon blue business Zmiana szerokosci okna podstron



chrissla85
15-04-2009, 09:57
Witam mam maly problem z szablonem do joomla strona jest juz na ukonczeniu tylko ten jeden szczegół mnie nurtuje a więc: strona glowna sklada sie z lewego paska srodkowej czesci w ktorej sa wyswietlane artykuly i prawego paska po kliknieciu w ktore kolwiek z łączy menu do jakiegos artykulu lub modulu (adsmanager) prawy pasek znika i tak ma byc tylko ze szerokosc strony z artykulem pozostaje taka sama jak na głównej co trzeba zmienic w plikach templatki zeby szerokosc strony z artykulem powiekszala sie automatycznie dodam ze po prawej stronie mam pasek tylko na stronie głównej i niema od tego wyjątków dzieki za pomoc z góry

Bazyl
15-04-2009, 10:02
Przeczytaj (http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=26580&highlight)

chrissla85
15-04-2009, 10:09
czytalem tez inne i z tego co wyczytalem wydawalo mi sie ze w ktores miejsce trzeba wstawic krotka funkcje "if" ale niewiem dokladnie w ktorym miejscu pliku index.php i jakies tresci

Bazyl
15-04-2009, 11:28
To może zacznij od podstaw, a później dopiero wprowadzaj zmiany.
Podstawy znajdziesz w stopce @zwiastuna.

zwiastun
15-04-2009, 11:42
wydawalo mi sie ze...
ale niewiem dokladnie...
I w tym dokładnie tkwi Twój problem:
wydawało Ci się, że to banalnie proste i wystarczy wstawić cztery literki. A to nie takie proste, cztery literki nie wystarczą i jeśli chce się takie rzeczy robić, nie może się tylko wydawać, że się wie, na dodatek niedokładnie.

chrissla85
15-04-2009, 13:49
dziękuje za wyczerpujące informacje :)

PS:Więcej sie tu nie pojawie a i tak sobie poradzę:))) myślicie ze pozjadaliście wszystkie rozumy

zablokuj mnie dzieki

Bazyl
15-04-2009, 14:11
dziękuje za wyczerpujące informacje :)



Proszę

zwiastun
15-04-2009, 15:01
dziękuje za wyczerpujące informacje :)

PS:Więcej sie tu nie pojawie a i tak sobie poradzę:))) myślicie ze pozjadaliście wszystkie rozumy

zablokuj mnie dzieki

Łaskawość Twoja jest wielka! Bądź konsekwentny i nie korzystaj z niczego, co nosi moje śłady!