PDA

Zobacz pełną wersję : Wyłączenie filtru przy listowaniu kategorii



Dwako
17-04-2009, 14:21
Witam,
chciałbym wyłączyć pole pozwalające na filtrowanie pozycji przy listowaniu artykułów w sekcji. Wiem jak zrobić to dla modułu "Category List Layout" (w ustawieniach Parameters (Basic) ustawiamy wartość Filter na hide), ale już nie dla modułu wyświetlającego zawartość sekcji (Section Layout). Nie ma możliwości wybrania takiej funkcji. Gdzie można ją wyłączyć? Lub domyślnie ustawić na każdej stronie z listowaniem artykułów na 'hide'?

zwiastun
17-04-2009, 14:31
Od kilku lat zajmuję się tłumaczeniem Joomla (wcześniej *mbo). I mimo, że to robię, a może właśnie dlatego, trafia mnie, kiedy muszę rozszyfrowywać, co znaczy "Category List Layout" i inne tego typu kwiatki. Skoro to dla Ciebie takie proste, to może lepiej pytać na forum, na którym ten język jest natywny? Zwłaszcza że odpowiadają tam twórcy projektu!
Zanim uzyskasz być może jakaś odpowiedź, popraw wiadomość!

Dwako
17-04-2009, 16:41
Ok.
Po przetłumaczeniu brzmi to tak:

Category List Layout -> Lista - Artykuły w kategorii (Typ pozycji menu)
Section Layout -> Lista - Kategorie artykułów w sekcji (Typ pozycji menu)
Parameters (Basic) -> Parametry: podstawowe
Filter -> Filtruj
hide -> ukryj

Mam nadzieję że już jest wystarczająco jasne.

zwiastun
17-04-2009, 16:54
Chyba nie sądzisz, że mnie było potrzebne tłumaczenie! Nie będę Cię już męczył, bo chodziło o to, byś napisał tę swoją wiadomość porządnie "ludzkim" językiem.
Spróbuj dodać do plikow XML w katalogu /components/com_content/views/archive/tmpl/default.xml brakujace parametry. Ale nie ręczę.