PDA

Zobacz pełną wersję : Kunena - błąd instalacji



anturu
17-04-2009, 20:56
Próbuję zainstalować na Joomli 1.5.10 spolszczoną wersję forum Kunena 1.5a PL. Niestety - wyskakuje mi coś takiego:



Fatal error: Call to a member function setQuery() on a non-object in /home/anturu/ftp/gryparagrafowe/administrator/components/com_kunena/install/kunena.special.upgrade.1.0.5.php on line 28
Upgrading "com_kunena" (Version: 1.0.5 / Version Date: 2008-12-01 / Install Date: 2009-04-17 / Build: 855 / Version Name: Redwood) Version: 1.0.5 (Version Date: 2008-12-1, Build: 855, Version Name: Redwood)


Kilka godzin temu z sukcesem instalowałem starego FireBoarda (oczywiście już go odinstalowałem), więc nie wiem w czym rzecz - wersja FireBoarda dla J!1.0.x przy włączonym Legacy normalnie mi się instalowała, tymczasem natywna wersja Kuneny dla J!1.5.x nie idzie... a spodziewałbym się raczej sytuacji odwrotnej :/

Może mi ktoś pomóc to zrozumieć i sprawić, by udało mi się zainstalować Kunenę?

anturu
17-04-2009, 21:14
A co najciekawsze, mimo wielokrotnego wyskakiwania tego błędu, później także przy próbach instalacji wersji 1.5 nie spolszczonej... Okazuje się, że Joomla WIDZI zainstalowaną jak gdyby nigdy nic Kunenę :) No nic, spróbuję ją skonfigurować, może się nic nie sypnie...

anturu
17-04-2009, 21:19
Cholera... jednak będę potrzebowałem Waszej rady/pomocy :( Ok, Kunena nie ma przynajmniej problemów z kasowaniem rang, jak to miał FireBoard... Ale nie wyświetla w ogóle grafik rang... Jakby w ogóle tych grafik nie było... w dodatku pokazały mi się dokładnie te same rangi, które kilka godzin temu miałem w FireBoardzie :((( A przecież go odinstalowałem! Skąd się tam jeszcze wzięły?