PDA

Zobacz pełną wersję : Nie widze mojej strony.



Kalamazoo
19-04-2009, 11:30
Witam,

jestem swierzak jesli chodzi o Joomla! i nie moge sobieporadzic z jednym problemem. Otoz zainstalowalem sobie 2 szablony, po czym jeden wybralem jako domyslny. Gdy klikam na Podglad(Preview) nic sie nie pojawia. Gdy wchodze na moja strone widze tez tylko biale tlo. Czy moze mi ktos poradzic w czym problem? Dodam ze po zainstalowaniu Joomla! nie mialem zadnych preinstalowanych szablonow.

Z gory dzieki za pomoc.

Pozdr.

Kuba

idek
19-04-2009, 14:08
a możesz wejść na zaplecze i wybrać inny szablon? ten drugi..

pewnie w tym co masz aktualnie domyslne jest jakiś błąd - stąd miała strona

Kalamazoo
19-04-2009, 14:30
Hej,

zmiana szablonu nic nie daje. Razem z Joomla! nie zainstalowal mi sie zaden szablon. Musialem dopiero z sieci sciagnac. Pozniej sprobowalem drugi i dalej nic. Ani nic nie ma na mojej stronie ani nie ma widoku Podglad (Preview);/

idek
19-04-2009, 14:42
jeśli to świeża instalacja, i nie sracisz za wiele, to spróbuj jeszcze raz zainstalować.. tym razem najlepiej już z jakimiś domyślnymi szablonami (po rozpakowaniu archiwum powinny znajdowac sie w katalogu templates/ tam jakieś ja_purity powinno być, i inne)

Kalamazoo
19-04-2009, 14:55
Szablony sa zainstalowane ale nie widac ich przez panel administartora;/ Widac tylke te ktore pozniej doinstalowalem ale tylko przez panel administratora je widac. Nie widac natomiast nic gdy wchodze na moja strone lub gdy wlacze Preview.

Kalamazoo
19-04-2009, 16:12
Ok, odinstalowalem i zainstalowalem raz jeszcze. I teraz juz wszystko jest jak pan Bog przykazal. Wielkie dzieki za pomoc i cierpliwosc.

idek
20-04-2009, 00:11
cierpliwość straciłem o godzinie 14:56 dnia wczorajszego :D

ale dobrze, ze dałes sobie rade