PDA

Zobacz pełną wersję : Galeria i powiązane produkty



bruno
18-06-2006, 19:08
Chciałbym zmodyfikowac wyswietlanie galerii/dodatkowych zdjec w sklpei. Aktualnie jest wysweitlane jedno pod drugim i pod spodem wysweitla sie aktywne zdjecie. Chcialbym zeby wyswietlaly sie zdjecia (miniaturki) i dopiero po kliknieciu pojawialy sie w popupie.

Druga sprawa gdzie jest konfiguracja powiazanych produktów. Chcialbym nieco zmodyfikowac wysweitlanie sie nazwy produktu i ceny aktulanie przylega nazwa do gornej czesci zdjecia a cena do dolnej czesci, chcialbym to poprawic zeby byl miedyz nimi odstep ale nie moge znalesc.

comet
21-06-2006, 09:00
za wyświetlanie powiazanych produktów odpowiedzialna jest ta sama funkcja która wyświetla produkty w modułach ( show_snapshot ) w pliku ps_product.php, samo wywołanie funkcji wyświetlającej powiązane produkty znajduje się w pliku shop.product_details.php

bruno
21-06-2006, 11:59
Dzięki rozwiązałem problem odstępów miedzy nazwa a zdjciem i cena w powiazanych produktach. Ale chciałbym dorobić jeszcze cień wokół zdjęcia tak jak zrobiłem to we flypage. Tam była zmienna {product_image}
tutaj mam : product_snapshot w pliku shop.product_details.php i product_thumb_image w pliku ps_product.php.

thx

bruno
21-06-2006, 22:34
Została tylko galeria, chce ją przerobić aby po kliknięciu na miniaturke w dodatkowych zdjeciach wyświetlało się na duże zdjęcie. i usunąc automatyczny podglad aktywnego zdjecia.