PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z formatowaniem tekstu



ventostudio
20-04-2009, 12:07
Opis problemu:
formatowanie tekstu jakie nadaje wprowadzając artykuł nie jest widoczne na stronie frontowej, a właściwie to jest widoczne tylko część formatowania, np.: zmiana koloru tekstu, dodawanie linków, wstawianie obrazków. natomiast nie działają: wypunktowania, wylistowania, justowanie, wyboldowanie, italic i kilka innych :(
problem dotyczy tylko jednej templatki - stworzonej od podstaw samodzielnie, przy pozostałych standardowo zainstalowanych formatowanie działa jak należy,
nie mam pojęcia w czym może być problem, proszę o pomoc lub wszelkie sugestie mogące prowadzić do rozwiązania problemu

idek
20-04-2009, 12:46
problem leży w formatowaniu css'a - zapewne masz wyszczyszczone w nim wszytsko, ze nie moze być żadnego boldowania, italicowania, justowania itp itd..

obejrzyj swój css i css innych templatek szczególnie zwróc uwage na elementy główne, tzn np. ostylowanie paragrafu (p) oraz * (o ile takie coś znajdziesz)

ventostudio
20-04-2009, 17:21
tak jak napisałeś problem tkwił w css-ie, a dokładniej w zastosowanym przeze mnie na początku resecie wszystkich właściwości.
Z kolei po usunięciu global reset strona się strasznie porozjeżdżała pod MSIE ale jakoś udało mi się to poskładać do kupy - troszkę wywaliłem z sekcji global reset troszke dodałem gdzie indziej i generalnie problem rozwiązany :)
pozdrawiam i dzięki za podpowiedź