PDA

Zobacz pełną wersję : Przeniesienie content ratingu pod treść



Kudłaty
20-04-2009, 22:55
Witam,

bardzo proszę mi powiedzieć gdzie jest plik odpowiedzialny za wyświetlanie domyślnego modułu Joomla z głosowaniem? (vote.php).

Szukałem w ustawieniach mojego szablonu, w templatce "systemowej", w folderze content i w wielu innych miejscach, ale dalej nie mogę wyczaić tego konkretnego kawałka kodu.

Chciałbym przenieść rating pod treść artykułu, tak samo jak spis treści, a nie są one includowane w szablonie ani w innych miejscach, w których szukałem (wspomniany content). Czy ktoś z Was zetknął się już z tym problemem? Niestety nawet niezbyt wiem jak zapytać google - na moje błagania wyświetla mi linki, którymi nie jestem zainteresowany. W pierwszym poście na tym forum pragnę przywitać Was serdecznie i prosić odrazu o pomoc :).

Pozdro,
K.

zwiastun
20-04-2009, 23:10
Ja bym tam nie grzebał:
/plugins/content/vote
linię
$mainframe->registerEvent( 'onBeforeDisplayContent', 'plgContentVote' );
zamień na:
$mainframe->registerEvent( 'onAfterDisplayContent', 'plgContentVote' );

Kudłaty
20-04-2009, 23:35
Dziękuję, zadziałało bezbłędnie.

zwiastun
20-04-2009, 23:38
Przy aktualizacji Joomla! (jeśli akurat zmieni się ten dodatek) musisz pamiętać o zmianie!

Kudłaty
20-04-2009, 23:44
Dzięki, będę pamiętał. Właśnie uświadomiłem sobie, że w pagebreak.php niestety taka prosta zamiana nie wchodzi w grę, i kiedy zamiast 'onPrepareContent' wkleję 'onAfterDisplayContent' Spis Treści pozostaje nadal na górze.

Czy masz może link do jakiejś strony, gdzie ten temat jest szerzej omówiony?

zwiastun
20-04-2009, 23:57
Technika nadpisywania szablonów (zob. www.wiki.joomla.pl (http://www.wiki.joomla.pl)). W default.php dla artykułu są linie (na końcu):


<?php if (isset ($this->article->toc)) :
echo $this->article->toc;
endif; ?>

<?php echo JFilterOutput::ampReplace($this->article->text); ?>Wystarczy zmienić kolejność:



<?php echo JFilterOutput::ampReplace($this->article->text); ?>

<?php if (isset ($this->article->toc)) :
echo $this->article->toc;
endif; ?>

Kudłaty
21-04-2009, 00:55
Szukałem na Wiki, ale nie znalazłem: w jaki sposób zrobić spis treści w poziomie? Na forum znalazłem tylko jeden post o tym, ale niestety nie znalazło się tam rozwiązanie (bo trzeba by grzebać gdzieś w php...). A ja chętnie pogrzebię, tylko nie wiem gdzie :)

Zależy mi na wyjustowanym (css), poziomym spisie treści. Pomożecie?

zwiastun
21-04-2009, 01:12
:)
Modyfikacja - spis treści artykułu jako lista (http://wiki.joomla.pl/Modyfikacja_-_spis_tre%C5%9Bci_artyku%C5%82u_jako_lista)

MAC13K
02-09-2011, 15:04
A ja przeniosłem sobie właśnie content ratingu pod artykuł, sformatowałem go sobie ładnie na dwie kolumny, w jednej vote, a w drugiej chciałbym wstawić np Wykop, Facebook, inne, ale jak wpiszę
$html .= '</td><td>include "wykop.php" ';
$html .= '</span></td></tr></table>';
}
$html .= '</form>';
}
return $html;
}
to obok przycisku oceń wyświetla mi się tekst include "wykop.php", a jak wpiszę samo
$html .= '</td><td>';
include "wykop.php";
$html .= '</span></td></tr></table>';
}
$html .= '</form>';
}
return $html;
}to znaczek Wykop pojawia mi się ale na samej górze nad tytułem i za cholerę nie wiem jak to ugryźć. Czy ma ktoś na to pomysł? Uprzedzę odpowiedzi, że ocenę jak i wykop chcę mieć na niektórych artykułach, bo znany mi mod_wykop dodaje znaczek do wszystkich artykułów.