PDA

Zobacz pełną wersję : Mapa strony na podstawie linków



szycha
21-04-2009, 10:13
Witam

Mam pytanie czy ktoś spotkał dodatek generujący mapę strony, nie taką do pozycjonowania dla robotów tylko w postaci drzewa na stronie www.
Potrzebuję taką która pokazuje wszystkie linki zawarte na stronie nawet te w artykułach. Próbowałem zrobić na podstawie wyszukiwania znaczników linku i rekurencji ale przy większej ilości opublikowanych artykułów siada :( za duże obciążenie dla serwera)

szycha
30-04-2009, 15:18
Ok Rozumiem, że nikt się nie spotkał.

Zabrałem się za to sam ale utknąłem. Mam funkcję wyszukującą linki na stronie za pomocą wyrażeń regularnych. Działa bardzo ładnie.

Ale teraz potrzebuję funkcję najlepiej rekurencyjną która zbada mi wszystkie linki znalezione w tych linkach.

Nie wiem czy to zrozumiałe co napisałem.

Jakiś pomysł?

queeen
08-05-2009, 12:03
http://www.joomla.pl/content/view/267/2/ ?

szycha
13-05-2009, 23:46
Tak aktualnie używam tego komponentu. Problem w tym, że on nie wyszukuje linków w artykułach.

trzepiz
14-05-2009, 08:12
ale nie bardzo rozumiem .. chcesz zrobic mape dla robotów, więc musisz wiedzieć, że robot czyta wszystko co widzi na danej stronie ..

Mówiąc wprost jak mu zrobisz linki do artykułów - to zapewniam cię, że jeśli trafi do tego art. to zindeksuje wszystko co sie tam znajduje łącznie z linkami ..

Więc nie wiem po co ci inne rozwiązanie niż to, którego obecnie używasz ..

szycha
14-05-2009, 10:49
... nie taką do pozycjonowania dla robotów tylko w postaci drzewa na stronie www.


Czytaj dokładnie :)

trzepiz
14-05-2009, 12:28
Oj - fakt,

muszę chyba odpocząć