PDA

Zobacz pełną wersję : VirtueMart: brak miniaturek w kategorii (w Jv1.0 są)



Kietna Qu'Tak
21-04-2009, 10:40
Witam!

Niedawno na jednej z moich starych portali przesiadłem się z Jv1.0 do Jv1.5. Instalacje sklepu robię od nowa bo miałem problemy z migracją danych, więc sklep całkowicie od nowa stawiam. Na własne potrzeby stworzyłem wygląd kategorii produktów (plik browse_1_kqt.txt - zmieniłem rozszerzenie z PHP na TXT, żeby móc dodać jako załącznik). W Joomli v1.0 miniaturki były, ale w Jv1.5 już nie. Mam zamiast obrazka samą etykietę. Co dziwne, nawet jak skorzystam z templatki kategorii już stworzonej to też nie ma miniaturek.

Przy okazji próbowałem zrobić tak aby miniaturka w widoku kategorii nie przenosiła do informacji o produkcie a tylko pokazywała zdjęcie produktu w pełnym wymiarze tak jak to jest po kliknięciu na miniaturke w szczegółach produktu (pojawia się obrazek z przyciemnionym tłem reszty strony). Kopiowanie fragmentu kodu z flypage.tpl.txt (znów zmieniłem rozszerzenie z PHP na TXT), nie pomaga. Niestety nie znam się na PHP na tyle, aby wiedzieć, jak odwołać sie do zmiennych/funkcji, bo z tego co widzę to miniaturka w widoku szczegółów jest albo zmienną albo funkcją, czego nie umiem ogarnąć.

Ktoś pomoże uruchomić miniaturki w widoku kategorii?? Nawet nie muszą otwierać oryginalnego rozmiaru obrazka. Po prostu aby się tylko wyświetlały...

Pozdrawiam!