PDA

Zobacz pełną wersję : Baza MySQL - gdzie są załączniki



spookypld
21-04-2009, 13:06
Proszę o pomoc.

Gdzie w bazie danych MySQL są załączniki, pliki itp.? Nie mogę nic znaleźć.

stasio
21-04-2009, 13:30
a juz myślałem ze pytanie " gdzie joomla trzyma artykuły na serwerze?" jest kwintesencją wymóżdżenia

spookypld
21-04-2009, 13:34
Chodzi o to, gdzie w bazie są jakieś informacje na ten temat. Jak nie wiesz, to nie odpisuj.

zwiastun
21-04-2009, 13:46
Informacje są w bazie danych a materiały na serwerze. Zadowala? O odmóżdżeniu mowa nie dlatego, że nie wie, tylko dlatego, że do odpowiedzi na takie pytanie wystarczy użyć swojego mózgu. Nie trzeba forum.

spookypld
21-04-2009, 13:52
Dobra, zapytam inaczej.

Jak mam przenieść do Drupala załączniki artykułów z Joomli wraz z tymi arytkułami. Tabela `jos_missus_files` jest pusta, artykułów jest 1000 a plików może 15.

Czy na forum CMSa z tak dobrym polskim supportem znajdę jaką odpowiedź?

zwiastun
21-04-2009, 14:14
Człowieku - wykonujesz prace na zlecenie, a nie masz pojęcia, gdzie są przechowywane dane? Ktoś na tym naprawdę wyjdzie wcześniej czy później na durnia.
Użyj szarych komórek, a nie chrzań, że Ci nie pomagają!
Aby plik, obrazek czy cokolwiek innego dodać w artykule, trzeba go najpierw przesłać na serwer, samo się nie prześle, trzeba wskazać katalog, do którego ma być przesłane albo określić w konfiguracji.

zwiastun
21-04-2009, 14:14
O ostatnie zapytaj na forum Drupala! I idź tam czym prędzej!

spookypld
21-04-2009, 14:31
Człowieku - wykonujesz prace na zlecenie, a nie masz pojęcia, gdzie są przechowywane dane? Ktoś na tym naprawdę wyjdzie wcześniej czy później na durnia.
Użyj szarych komórek, a nie chrzań, że Ci nie pomagają!
Aby plik, obrazek czy cokolwiek innego dodać w artykule, trzeba go najpierw przesłać na serwer, samo się nie prześle, trzeba wskazać katalog, do którego ma być przesłane albo określić w konfiguracji.
Ja nie wiedziałem, że pliki, obrazki należy przesyłać na serwer i wstawić do katalogu i to należy określić w configu. myslałem naprawdę, że sobie to joomla najpierw haszuje emde5, a później przesyła satelitą na własne serwery!!
:confused:

zwiastun
21-04-2009, 14:38
Rzeczywiście, to jesteś wybitnym okazem inteligencji, skoro z taką wiedzą pytasz, gdzie te załączniki Joomla! przechowuje.
PS W configu? Ty chyba rzeczywiście wiesz bardo dużo! Nawet więcej niż projektanci Joomla!.