PDA

Zobacz pełną wersję : MASS Mail dla managera strony !



redalercik
21-04-2009, 15:57
Witam !

Poszukuję modułu/ rozszerzenia dzięki któremu można wysyłać maile do zarejestrowanych osób z konta menagera.
Mass Mail pokazuje mi się tylko na koncie administratora a nie chcę dawać tak duży uprawnień "menagerowi" witryny.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

zwiastun
21-04-2009, 16:09
Operator dojrzał do tego, żeby wysyłać listy do użytkowników, a nie dojrzał do tego, żeby zarządzać rzeczami odwracalnymi? Dziwne podejście.
Wykorzystaj rozszerzenie do rozsyłania biuletynów typu Acajoom.

redalercik
21-04-2009, 16:12
Dzięki za pomoc... czyli za drugie zdanie.
Znalazłem też coś takiego jak QVARNIS MASS MAIL.
temat zamknięty.

zwiastun
21-04-2009, 16:27
Nad pierwszym też pomyśl. Bo jeśli nie masz zaufania do kogoś, to czemu dajesz mu w łapę takie potężne narzędzie, jak bezpośrednia komunikacja z użytkownikami (nawet kopia tego co napisze, nie jest zachowywana!).
I skoro coś wartościowego znalazłeś, to wróć i napisz coś więcej innym na ten temat.

redalercik
21-04-2009, 16:59
ZWIASTUN - Strona nie jest moja a ja jak łatwo się domyśleć do gościa nie mam zaufania. To co napisze do swoich zarejestrowanych użytkowników mnie nie obchodzi...

Problem w tym, że chce mu dać najprostsze jak tylko się da narzędzie a niestety Mass Mail chyba nie da się ustawić, żeby mógł jako manager go używać i mieć podgląd zarejestrowanych ?

Zainstalowałem dodatek Qvarnis i udostępniłem w menu użytkownika ale teraz każdy zarejestrowany może wysyłać maile( chyba że da się to jakos ograniczyć do jednego usera z prawami managera ?).

Zainstalowałem Acajoom jak radziłeś ale to już jest chyba za dużo dla niego. potrzebuje czegoś łopatologicznie prostego...

zwiastun
21-04-2009, 17:19
Pogrzebać w skryptach mass mail i udostępnić dla managera ?