PDA

Zobacz pełną wersję : Szablon rhuk milkyway / wyświetlanie modułów jeden obok drugiego



zszalbot
22-04-2009, 23:53
Drodzy,

proszę o sugestię co trzeba zmienić, by np. w szablonie rhuk milkyway móc wyświetlić moduły obok siebie. Np. ustawiłem moduł wyszukiwania na pozycji user4 (czyli z prawej strony pod obszarem logo i nagłówka). Chciałbym z prawej lub lewej strony wyszukiwarki umieścić ikonę RSS i ew. inne moduły... jednak gdy dodaję moduł na pozycji user4, to widoczne jest tylko okno wyszukiwania. Gdy moduł RSS daję jako pierwszy w lokalizacji user4, to widzę ikonę RSS, ale niknie wyszukiwarka. Zatem te elementy są układane w pionie.

Jak mogę to zmienić? Czy konieczna będzie edycja szablonu? Chyba nie, ale nie widzę opcji w Joomli, która pozwoliłaby na umieszczenie dwóch lub więcej modułów jeden obok drugiego.

Z góry bardzo dziękuję za każdą podpowiedź. Dzięki temu forum wiele się już nauczyłem, ale to nadal moje pierwsze kroki z Joomlą i widzę jak wiele muszę się jeszcze nauczyć.

ppilus
23-04-2009, 10:59
proszę o sugestię co trzeba zmienić, (...)
Tok postępowania. Wpierw przeszukaj forum potem pytaj.

zszalbot
23-04-2009, 11:09
Tok postępowania. Wpierw przeszukaj forum potem pytaj.

Szukałem, pewnie źle. Staram się zawsze sprawdzać czy ktoś już nie poruszał wątku zanim zadam pytanie.

zszalbot
23-04-2009, 11:12
Szukałem, pewnie źle. Staram się zawsze sprawdzać czy ktoś już nie poruszał wątku zanim zadam pytanie.

OK. Zwracam honor - rzeczywiście taki wątek jest tutaj (http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=27583&highlight=moduły+obok+siebie). Przepraszam za zaśmiecanie forum.