PDA

Zobacz pełną wersję : HTML w artykułach Joomla!



hacker06
23-04-2009, 18:39
Witam,

Czy istnieją jakieś moduły, dzięki którym będę mógł wstawić jakiś kod HTML w artykułach? Chciałbym, aby po kliknięciu np. w słowo "tutaj" przekierunkowywało no jakąś inną podstronę...

I jeszcze jeden problem: przy pisaniu tekstu gdy nie wcisnę "enter" to tekst się rozciąga i nie widać połowy... Jak zrobić, aby przy końcu linii tekst sam przechodził do następnej linijki? Teraz gdy wejdę na stronę to nagle się urywa i koniec ;(

trzepiz
23-04-2009, 18:49
Boże - widzisz i nie grzmisz .. ! ..

Czy ty naprawdę nie chcesz się niczego nauczyć ? - Przecież wszystko jest na forum albo na wiki .. ! ( Jeśli "Szukajka" nie działa to powiedz - chociaż u mnie wyszukuje bardzo dobrze .)

tutaj masz niedawno przygotowany opis ..


tylko z dobroci serca ci ułatwię - żeby znów nie było, że czegoś nie wiesz, nie rozumiesz, nie potrafisz

Masz opis z obrazkami ! - http://wiki.joomla.pl/Jak_stworzy%C4%87_zwyk%C5%82y_modu%C5%82_HTML


i do cholerki ! .. - zacznij coś czytać ..

hacker06
23-04-2009, 18:54
Dobra, już obacziłem ten HTML :P Gorzej właśnie z tym przenoszeniem tekstu... Sorry, zawsze za szybko napiszę temat, a potem po 5 minutach już dochodzę do tego sam, mimo że wcześniej nie mogłem :P

trzepiz
23-04-2009, 18:55
No skoro sam to zauważyłeś - to może jednak będziesz bardziej powściągliwy, a zamiast zarzucać wszystkich tak prostymi i podstawowymi pytaniami właśnie sam do tego dojdziesz ... Na pewno ci to nie zaszkodzi :) ..

hacker06
23-04-2009, 18:58
Niestety, poza wciskaniem w obszerny tekst enterów nie przyszło mi nic do głowy ;)

PS. A jakaś wskazówka na to, aby hiperłącze było tego samego rozmiaru co reszta textu? :P

stasio
23-04-2009, 22:28
Nie uważam ze chodzenie do kościoła kwalifikuje kogokolwiek jako człowieka czy nie, ale ogólnie w Polsce jest tak "Boga nie ma to tylko wymysł księży..." nie minie 5 minut i jeden obrazek "zaraz uraziłeś moje uczucia religijne" :)

pójdźmy na kompromis...

http://images46.fotosik.pl/110/6e82fef25b12535d.jpg