PDA

Zobacz pełną wersję : Gallery Manager



inezka
24-04-2009, 10:19
Witam wszystkich!
Jestem osobą początkującą z Joomla. Zrobiłąm stroną z galerią zoom. Niestety nie wiem co zrobiłam, ale w gallery manager zniknęło mi drzewo wyboru powstałych już galerii. Bardzo poszę o pomoc!:(

zwiastun
24-04-2009, 11:01
Ty nie wiesz, co robilaś, a my mamy wiedzieć? Skąd?

inezka
24-04-2009, 11:14
Jest to moje pierwsze zetknięcie się z zoom gallery. W sumie jest jeszcze 2 użytkowników którzy mają za zadanie dodawać zdjecia i inne informacje na stronę. Nie wiem kto spowodował że zniknęło to drzewo, a prośbę o pomoc kieruję do doświadczonych osób które mogą mieć wiedzę na temat tego jak można przywrócić takie drzewo.

zwiastun
24-04-2009, 11:48
1. Gdzie piszesz, to raczej wiadomo.
2. Wiadomo również, że tutaj nie ma doświadczonych wróżbitów.
3. W tego typu zdarzeniach jest zwykle tak: wczoraj było dziś nie ma. Wystarczy sprawdzić, co się robiło od wczoraj do dziś.
4. Jest również i tak: obok witryny czynnej, ma się kopię rezerwową. Ktoś coś zmaścił, przywraca się działającą witrynę z kopii.
5. I na koniec: jak się pyta o coś na forum, to podaje się jakiś sensowny zestaw informacji, np. konfiguracyjnych. Nie zawsze pomaga, ale między instalacją jakiejś wersji komponentu w Kosmosie a instalacją konkretnego wydania w konkretnym Joomla na konkretnym serwerze jest spora różnica.

inezka
27-04-2009, 16:09
ok, rozumię swój błąd, jak widać jestem totalnym laikiem zarówno jeśli chodzi o joomlę i zmg jak i pisanie na forach:)
kopi strony niestety nie mam, błąd początkującego, muszę nad tym popracować.
Pracuję na zOOm Media Gallery 2.5.1 RC4 wk08 w joomla 1.5.9 and all previous 1.5 releases
a moze jest możliwość zresetowania wszystkich ustawień zmg tak żeby nie stracić dodanych już galerii?