PDA

Zobacz pełną wersję : Nie widac glosowania pod artykulami po instalacji pluginu.



norb76
24-04-2009, 11:50
Witam.

Zainstalowalem ten plugin

http://extensions.joomla.org/extensions/communities-&-groupware/ratings-&-reviews/5510/details

w joomla 1.5.10 i w modulach dalem enable . Powinien byc zatem widoczny pod artkulami ale niestety nie jest . Czy trzeba jeszcze cos uruchamiac aby sie pojawil? Joomla jest zainstalowana poprawnie i wszystkie inne moduly dzialaja bez zarzutu. Czy ktos moze mi pomoc w tym problemie?
Za wszelkie wpisy bede niezmiernie wdzięczny.

zwiastun
24-04-2009, 12:00
Za wszelkie wpisy bede niezmiernie wdzięczny.

Test: Ty taki siaki i owaki :)
Serio: Co to znaczy: "w joomla 1.5.10 i w modulach dalem enable"?

norb76
24-04-2009, 13:15
To tylko rozdzielenie zdania :)

Zainstalowalem ten plugin....(tutaj link) ......w joomla 1.5.10 i modulach dalem enable czyli porpostu upublicznilem . Mam enlish verion normalnie oryginal full :)
Prosciej juz nie umim . Pozdrawaim . Norb.

norb76
24-04-2009, 13:22
Chcialem dobrze a wyszlo tak jak zawsze....

To przedluzenie zdania

Zainstalowalem ten plugin....(tutaj link)....w joomla 1.5.10
w modulach dalem enable znaczy upublicznilem

Prosciej juz nie umim :( Pozrdawiam Norb.

zwiastun
24-04-2009, 13:34
Plugin=plugin a nie moduł. Nie rozumiem, w jaki sposób włączyłeś dodatek w modułach.
Ponadto trzeba wyłączyć systemowy dodatek Głosowanie/Ocenianie.

norb76
24-04-2009, 13:46
Masz racje wlaczylem plugin . Jestem zakrecony jak tampon.....niepowiem gdzie :)

Mozesz mi powiedziec gdzie mam to glosowanie/ocenianie wylaczyc?

Dzieki serdeczne za podpowiedz. Norb.

zwiastun
24-04-2009, 13:59
http://wiki.joomla.pl/Screen.plugins.edit.15

norb76
24-04-2009, 15:18
Rzeczywiscie imponbujaca ilosc materialu. A ja prosilem jedynie o malutka wskazowke :) Nie gniewaj sie Zwiastun, ale nie mam mozliwosci czasowych aby wertowac w tych wszystkich tematach na dzien dzisiejszy. Bardzo jednak dziekuje za obszerna pomoc. Pozdrawiam serdecznie. Norb.

zwiastun
24-04-2009, 15:23
Ja się nie gniewam, za co również proszę się odwzajemnić w momencie, gdy zapytasz po raz kolejny o wiadomości z zakresu podstaw, a ja lub ktoś inny odpowie: "nie mam czasu", "najpierw poznaj Joomla", a potem przyjdź na forum lub coś podobnego. Nazwy dodatków były w spisie treści na stronie, do której dostałeś link!