PDA

Zobacz pełną wersję : Tworzenie artykulu na stronie głównej



fil1995
24-04-2009, 21:38
Jak w temacie.
Szukam czegoś takiego co umozliwi tworzenie artykulow na szybko ze strony głównej.

big_krzysiek
24-04-2009, 21:46
sorki, ale czytam i nie rozumiem pytania?
mozesz jasniej?

stasio
24-04-2009, 22:23
no weź nie podsyfiaj my rozumiemy a ty nie? kolega pisze jasno Szukam czegoś takiego co umozliwi tworzenie artykulow na szybko ze strony głównej. czyli innymi słowy czegoś co za niego napisze artykuł i pojawi sie an stronie głównej...
Ja proponuję palce i klawiaturę qwerty aha i myszka sie przyda...

fil1995
24-04-2009, 22:24
Chodzi mi o to zeby na stronie glownej pojawiala sie mozliwość utworzenia artykułu, ale zeby nie trzeba bylo przechodzic na inna strone tylko zeby z poziomu strony glownej mozna bylo wypelnic kilka okienek i gotowe. Chodzi mi o to zeby bylo malo obcji np. tylko tekst ktory ma byc w artykule kategoria i sekcja i tyle wiecej nie potrzeba. klikamy wyslij albo zapisz i artykulik sie pojawia w odpowiednim miejscu.
Podabnie jest na stronie http://zadane.pl/ chodzi mi o Dodaj swoje zadanie domowe. Dokladnie cos takiego tylko zeby artykul sie pojawial. A najlepiej byloby zeby mozna bylo w obcjach przypisac nazwy (ktore beda sie pojawiac w wysuwanej liscie jak na stronie wyzej) do odpowiedniej sekcji i kategori.

stasio
24-04-2009, 22:30
spoko ale raczej chodzi i opcje niż obcje....

ale dalej piszesz nie jasno....