PDA

Zobacz pełną wersję : Brak ikony "wczytak obrazek" w JCE



Maras_net
19-06-2006, 17:09
Witam pierwszy raz na forum Joomla...i od razu przejde do swojego problemu.
Zainstalowałem najnowszy JCE Editor i wszystko jest ok i cacy...ale po chwili stwierdziłem że brak jest ikony do wstawiania obrazka lub zdjęcia. Wszystkie inne funkcja działają ok poza tą. Nie mam pojęcia jak ją doinstalować czy uaktywnić. Jeśli edytuje już wstawiony obrazek (na piechotę) to klikając prawym przyciskiem myszy moge edytować taki obrazek... Troche to dziwne. Może ktoś ma koncepcje co z tym zrobić (poza odp. w stylu-wgraj sobie inny edytor)

ps. taki sam efekt mam na 2 różych serwerach
Pozdrawiam.

Dylek
19-06-2006, 17:47
A sprawdzales co sie stanie po doinstalowaniu wtyczki Image Manager (http://www.cellardoor.za.net/index.php?option=com_docman&task=doc_details&gid=32)?

Maras_net
19-06-2006, 17:59
Serdeczne dzięki Dylek :) Jesteś WIELKI. Działa !! JCE instalowałem z polskiego pakietu i nie zajrzałem dokładnie do tych dodatków. I to mi sie podoba że "nowi w potrzebie" nie są ignorowani.

Jeszcze raz pozdrawiam:)

Joshua
23-06-2006, 22:31
no dobrze, zainstalowałem, ale nie mieszczą mi się wszystkie okienka wewnątrz wyskakującego pop-upu do wstawiania obrazków. Częśc pozostaje poza obszarem widocznym. Nie ma problemu bo mogę dojść do tego przy pomocy tabulatora ale można zmienić jego wielkość? Aha, problem u mnie dotyczy Firefoxa, w IE jest OK. Zapewne kwestia ustawień, tylko gdzie?

poradziłem sobie, wystarczyło w kodzie poszerzyć okno pop-up