PDA

Zobacz pełną wersję : adsmanager + captcha



thordur
26-04-2009, 15:32
Zainstalowałem adsmaneger 2.3 i wszystko w miarę działa, ale spam mi sie ładuje przez dodawanie ogłoszeń. nadmienię ze ogłoszenia mogą dodawać niezalogowani uzytkownicy.
jest jakas mozliwosc zeby zitegrowac adsmanager z security images lub innym komponentem chroniącym od spamu?

zwiastun
26-04-2009, 15:35
Sposób integracji jest opisany w SI

nikszal
27-04-2009, 05:55
Zainstalowałem adsmaneger 2.3 i wszystko w miarę działa, ale spam mi sie ładuje przez dodawanie ogłoszeń. nadmienię ze ogłoszenia mogą dodawać niezalogowani uzytkownicy.
jest jakas mozliwosc zeby zitegrowac adsmanager z security images lub innym komponentem chroniącym od spamu?
SI działa przy rejestracji, logowaniu i kontakcie, więc jak ma działać z AdsManager z wyłączoną opcją logowania? Włącz logowanie w AM i zainstaluj SI. Wyłącz w konfiguracji strony aktywację kont, jeśli sprawia to problem nowym użytkownikom. I po zabawie.
----------------------------------
Ale ja nie wyłączałbym potrzeby logowania w AM i aktywacji kont. Dlaczego? Z bardzo prostego powodu. - Masz wówczas weryfikację adresu mailowego ogłoszeniodawcy, bo numer telefonu możne podać np. taki - 234567890. Jeśli nie poda ogłoszeniodawca prawdziwego adresu email, to nie założy konta i nie doda ogłoszenia.