PDA

Zobacz pełną wersję : Zapisywanie wersji roboczych artykułu przez autorów



michal.b
26-04-2009, 18:33
Witajcie!

Czy istnieje możliwość zapisania wersji roboczej artykułu przez użytkownika o prawach autora tak, aby mógł go jeszcze edytować?

Może jako szkic na swoim koncie, może jako opcja w edytorze?

Niestety jedyne, co udało mi się znaleźć to wtyczka ScribeFire do Firefoxa, ale nie rozwiązuje to do końca problemu :/

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, wskazówki.

Pozdrawiam serdecznie

zwiastun
26-04-2009, 18:39
Obawiam się, że nie. Spróbuj natomiast takiego rozwiązania. Autor pisze, ktoś z adminów publikuje, ale ustala datę zakończenia publikacji na "już". Gdy autor skończy, zmieni datę publikacji.
Z tym, że nie sprawdzałem tej kombinacji i nie wiem, czy art w ogóle będzie widoczny...

michal.b
26-04-2009, 19:21
Dziękuję za szybką odpowiedź.

Sprawdziłem - niestety po zakończeniu czasu publikacji artykuł nie jest widoczny :/

A chodzi przede wszystkim o to, aby wyeliminować ręczną publikację przez "wydawcę"...

Pozostaje chyba w takim razie podniesienie uprawnień do "wydawcy"?

zwiastun
26-04-2009, 19:27
Przypuszczam, że tak - jest tu trochę niekonsekwencji, bo gdy autor już opublikuje artykuł, to może go bez wiedzy administratorów zmienić w całości beż żadnego powiadamiania, a więc tu nie ma restrykcji, no ale tak już jest.

Kazik11146
27-04-2009, 00:04
Więc nie ma jakiegoś innego wyjścia? Znam kilka stron na których jest taka możliwość, ale myślę, że sami to pisali. Nie ma żadnego rozbudowanego dodatku obsługującego taki system artykułów?