PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z logowaniem (aktualizacja do 1.5.10)



mardu
27-04-2009, 11:32
Witam
Mam problem z zalogowaniem się do panelu administratora po aktualizacji z 1.5.9 do 1.5.10. Objawy są takie, że nie wyświetla się komunikat "błędny użytkownik i hasło" (czy coś w tym stylu) tylko po odświeżeniu wraca do tej samej strony logowania.

Zmieniłem plik konfiguracyjny na aktualny.
Zmieniałem hasło bezpośrednio w bazie danych.
Nie pomogło.

Macie jakieś pomysły?

trzepiz
27-04-2009, 13:11
"błędny użytkownik i hasło" (czy coś w tym stylu)


no właśnie - a dokładniej jak to wygląda - bo to co tam jest wyświetlone może mieć ogromne znaczenie ..

mardu
27-04-2009, 13:35
Więc od początku:

Wpisuję adres nazwastrony/administrator
Pojawia się ramka z polami użytkownika i hasła, obrazkiem kłódki i napisem "Use a valid username and password to gain access to the Administrator Back-end."
Wpisuję użytkownika i hasło (użytkownika sprawdzałem w bazie danych, a hasło na wszelki wypadek też wpisałem ponownie i zaszyfrowałem MD5 zgodnie z sugestiami znalezionymi w necie)
Klikam "Login" i...
strona przeładowuje się i wraca do stanu z początku - pkt. 2. (żadnych dodatkowych elementów, ani komunikatów nie ma)

mardu
29-04-2009, 11:44
Dodam jeszcze, że gdy zaglądam do tabeli jos_session to wartości zmieniają się po wpisaniu loginu i hasła i "przeładowaniu" strony logowania.

Co o tym wszystkim sądzicie?

zwiastun
29-04-2009, 12:59
spójrz na pasek adresu, czy przypadkiem nie wywołuje Ci się z cache przeglądarki adres z index2.php

mardu
29-04-2009, 13:46
Nie, wywołuje się index.php. :/