PDA

Zobacz pełną wersję : ManiFolio Free Portfolio Template



kleik
27-04-2009, 10:44
Witam rzecz związana jest z komponentem wchodzącym w skład tego template prezentującego portfolio. Podczas instalacji w Joomli wyskakuje mi taka infmorajca:
Zaintalowano komponent powodzenie
a pod spodem:
Warning: zip_entry_read() [function.zip-entry-read (http://www.lugalproject.pl/administrator/function.zip-entry-read)]: The bytes parameter must greater then zero in /homez.139/lugalpro/www/libraries/joomla/filesystem/archive/zip.php on line 238

Co ma to znaczyć?? Co zrobić by to zmienić?
Czy ktoś może mi pomóc?

kleik
27-04-2009, 11:31
Już mi się wyszukiwarka google naprawiła i znalazłem to co chciałem.
Jakby co to podaje rozwiązanie dla tych którzy mieliby podobny problem:
otóż rozpakowany folder komponentu wpakowujemy do folderu tmp w joomla i instalujemy z tego katalogu poprzez joomlę.
Rzecz wydaje mi się uniwersalna i dotyczy raczej instalacji wszelkich komponentów gdy występuje podobny problem
Pozdrawiam

nof4ce
21-12-2011, 23:43
Przepraszam za odgrzanie tematu, ale rowniez mam problem z modem.

Po wlaczeniu i ustawieniu w odpowiednim miejscu, wyskakuje:


Warning: require_once(/xxx/www/xxx/administrator/components/com_portfolio/helpers/helper.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /xxx/www/xxx/modules/mod_manifolio/helper.php on line 22

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/xxx/www/xxx/administrator/components/com_portfolio/helpers/helper.php' (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/dyskut/modules/mod_manifolio/helper.php on line 22