PDA

Zobacz pełną wersję : Powiadomienie o publikacji nowego artykułu



zszalbot
27-04-2009, 17:27
Szukam modułu, który umożliwia powiadamianie prenumeratorów o tym, że w serwisie został opublikowany nowy artykuł. Przejrzałem extensions.joomla.org i albo niczego takiego nie widzę, albo jestem ślepy (to drugie bardziej prawdopodobne :).

Z góry dziękuję za pokierowanie do odpowiednich zasobów.

Pozdrawiam,

ppilus
27-04-2009, 23:25
Może jeden z poniższych spełni twoje oczekiwania:
http://extensions.joomla.org/extensions/communication/newsletter

zszalbot
28-04-2009, 08:59
Może jeden z poniższych spełni twoje oczekiwania:
http://extensions.joomla.org/extensions/communication/newsletter

Dzięki. Tę stronę oglądałem wcześniej i niestety nie ma tam nic, czego bym potrzebował. W sumie nie szukam biuletynu, ale modułu, który wysłałby prenumeratorom info o nowym wpisie. Czyli bardziej alert niż biuletyn. Gdyby jeszcze była możliwość limitu, żeby nie wysyłał więcej niż jednego alertu dziennie, wow :)

Delwin
01-05-2009, 00:54
Moja odpowiedz raczej nie rozwiaze Twojego problemu :/. Ja osobiscie wole rozwiazanie przez odpowiednie skonfigurowanie RSSow. Tam mam natychmiastowo nowy art (jeden lub wiecej) i podstawowe dane pozwalajace rozstrzygnac czy warto czytac dalej. Niezbyt rozumie tez specyfike maksymalnie 1 alertu dziennie :(. Bo jezeli subskrybuje to znaczy ze chce sie dowiedziec najszybciej jak to mozliwe (dla mnie) a skoro tak to cos mi ucieknie jezeli przegladne po alercie art, a zaraz potem zostanie opublikowany nastepny o ktorym juz sie nie dowiem bo.... tylko raz dzienie ;).

zszalbot
01-05-2009, 15:12
Moja odpowiedz raczej nie rozwiaze Twojego problemu :/. Ja osobiscie wole rozwiazanie przez odpowiednie skonfigurowanie RSSow. Tam mam natychmiastowo nowy art (jeden lub wiecej) i podstawowe dane pozwalajace rozstrzygnac czy warto czytac dalej.

No tak, ale to ma być dla szerszego ogółu, a nie każdy korzysta z czytnika RSS.


Niezbyt rozumie tez specyfike maksymalnie 1 alertu dziennie :(. Bo jezeli subskrybuje to znaczy ze chce sie dowiedziec najszybciej jak to mozliwe (dla mnie) a skoro tak to cos mi ucieknie jezeli przegladne po alercie art, a zaraz potem zostanie opublikowany nastepny o ktorym juz sie nie dowiem bo.... tylko raz dzienie ;).

OK. Tak naprawdę to chodzi o to, żeby nie wysyłał więcej niz jednego powiadomienia do chwili wejścia przez użytkownika na stronę. Dzięki za info.