PDA

Zobacz pełną wersję : [VirtueMart] Jak usunać drzewo z kartegoriami i produktami



NoobKillerSM
27-04-2009, 22:40
Witam,
Zwracam sie do was z prośba o pomoc a mianowicie, zainstalowałem jarzębinę (Joomla + VirtueMart) i mam po lewej stronie takie drzewo z kategoriami i produktami, na gorze mam opisanie jako "Shop". Czy mozna je jakos usunać? Chce zeby bylo dojcie do sklepu poprzez przycisk w menu Sklep a to co mam mi wlasciwie tylko przeszkadza i szpeci stronę.
Dzięki za pomoc

idek
27-04-2009, 23:12
wejdź w moduły i tam masz taki moduł, którgo nazwy nie pamiętam... ale prawdopodobnie nazywa się sklep, lub jak piszesz SHOP... wyłacz go i po sprawie

NoobKillerSM
27-04-2009, 23:25
Wielkie dzięki dla zainteresowanych nazywa się to dokładnie "Sklep Internetowy" moduł o nazwie mod_virtuemart. Czy to przypadkiem nie będzie jakoś przeszkadzać w funkcjonowaniu sklepu? tzn czy niewyłączyłem czegoś jeszcze?

idek
27-04-2009, 23:33
niee... wyłaczyłes tylko to co wyświetlało Ci sie po lewej, czy prawej stronie...
czyli kateogorie, prawdodpdobnie koszyk, wyszukiwarke produktów i coś jeszcze...

w tym module w razie czego mozesz powyłaczać niektóre elementy (np. tylko wyłaczyć to drzewko, gdybys chciał zostawić koszyk i szukarke, ale równie dobrze mozesz właczyc inne moduły odpowiedzialne za koszyk, czy szukare)