PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z logowaniem do panelu admina po ataku robactwa



tradotransport
28-04-2009, 11:44
Witam

Zaatakował mi witrynę jakiś wirus który mam nadzieję że już w całości "usunąłem". mam teraz tylo takowy problem że nie mogę się zalogować do panelu administratora. Po wpisaniu użytkownika i hasła gdy dam zaloguj ponownie wyświetla się okno logowania poprzedzone informacją o zagrożeniu.

Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc, poradę. poniżej znajduje się link do stronki i panelu admina jak byście mogli zerknąć na kod czy wszystko ok

www.tradotransport.com (http://www.tradotransport.com)
http://www.tradotransport.com/administrator/index.php

trzepiz
28-04-2009, 11:52
przede wszystkim proponuję wyłączyć ( lub przenieść ) witrynę na czas jakichkolwiek prac .. i dać adnotacje na głównej że trwają prace czy coś w tym stylu - bo narażasz się na stratę potencjalnych klientów ..

Ktoś otwiera witryne i ma informację :

Witryna zgłoszona jako dokonująca ataków!


Witryna www.tradotransport.com została zgłoszona jako witryna stanowiąca zagrożenie i została zablokowana zgodnie z ustawieniami bezpieczeństwa.

tradotransport
28-04-2009, 12:17
No tak gdyby to miało trwać dłużej to ok ale już wszystko prawdopodobnie wyczyściłem i mam tylko problem z uruchomieniem tego.

trzepiz
28-04-2009, 12:18
ale komunikat o zagrożeniu wyświetlany jest nadal -

Zgłosiłeś do google ze uporałeś się z problemem ?

tradotransport
28-04-2009, 12:23
tak dzisiaj. Nie wiem ile to może potrwać. Nie ma innej możliwości usunięcia komunikatu?

2. Co może być z panelem admina?

tradotransport
29-04-2009, 14:27
echh udało się Google nawet szybko zareagował w jeden dzień znikła informacja o zagrożeniu. Rada nie zapisujcie haseł w klientach ftp. U mnie wystarczyło ściągnięcie plików na dysk przeskanowanie usunięcie wpisów w końcach plików index. dzięki za pomoc pozdr

big_krzysiek
29-04-2009, 18:29
korzystales z TC?

tradotransport
30-04-2009, 00:24
Tak i właśnie przez niego ten syfek się rozprzestrzenia. Z tego co wyczytałem jedyną radą jest zmiana hasła do ftp i nie zapisywanie go w klientach ftp. Dzisiaj dostaje si przez TC a jutro może powstać taki który dostaje się przez FileZilla itd..